CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
kisgyerek80
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015 márc. 04, 10:24 pm
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: kisgyerek80 » 2015 máj. 10, 03:48 pm

Köszönjük a szervezést!!!Nagyon jó volt!!!!Voltam egy pár találkozon de ez egy igazi NAGY család!!!Köszi!!!Niki,Attila

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2015 máj. 10, 04:35 pm

Köszi domi007 a figyelmességet, hogy megnyitottad az új topicot!

Várunk ide minden beszámolót, képet, videót és természetesen negatív és pozitív kritikákat is, hogy tudjunk min változtatni, hogy jövőre még jobb lehessen!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

selgir
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014 aug. 25, 11:35 am
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: selgir » 2015 máj. 10, 07:57 pm

a nyakamat megrántottam, meg a jobb térd kicsit fáj... azért volt anyag a gépben, mert ugyan a lökös miatt olyan, mintha csak egy kis csatt lett volna, de sajnos a motor hátraszaladt vagy 20 centit. még nem tudom mikor lesz másik (ez valszeg javíthatatlan)...

a fiesta viszont fullos lett :D most nem azért, de nekem nyíltak az ajtók, őt meg alig bírtam kiszedni :)

sajnos a kocsi dányban én meg a balatonon, nem tudom rendesen átnézni, mi az ami sérült és mi az, ami menthető... de szerintem hazahozatom :) úgy a szívemhez nőtt!
Balatoni Szappan

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2015 máj. 10, 08:27 pm

Galériák feltöltéséhez újaknak:
viewtopic.php?f=11&t=1656
Aki nem tudná a jelszót, szóljon és küldöm.

Nagyon várjuk a képeket :)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
IceRocko
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2012 okt. 09, 05:14 pm
Autód gyártási éve: 1992
Autód típusa (és generációja): Corolla E10
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: IceRocko » 2015 máj. 10, 09:37 pm

Mi is nagyon jól éreztük magunkat! :)
Nagyon köszönjük a szuper szervezést! :rizspekta: A szokásos gördülékenységgel ment minden.
Kiváló társaság, szuper hangulat, gyönyörű táj és még gyönyörűbb Autók:)
Ja és nagyon finom étkek! :) Nagyon durván belaktunk, sajnálhatják akik elmentek.
EE101 Sedan, 7A-FE

Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Birka » 2015 máj. 10, 09:59 pm

Köszönjük mindenkinek a részvételt!

Bár nem maradtunk sokáig, élveztük a régi arcokkal a találkozást, eszmecserét beszélgetést, játékokat.
Kittibogyó meg élvezte az e11 csomitartó alternatív felhasználási módját:
Kép
Szóval köszipuszi mindenki!

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: mozso » 2015 máj. 10, 11:58 pm

Csak jelentős késessel tudtam megérkezni és sok vicces tréfát kaptam a susnyásba eldugott OFF autó miatt. :-)
Nagyon örülök, hogy jelen tudtam lenni. Az általam megkóstolt 2db pöri nagyon finom volt, de ahogy mindannyian tudjuk már évek óta, mindig, minden pöri atom jó, mert jó a csapat.

A tegnapi fotók válogatása közben, totál véletlen a 2 éves CCH tavaszi találkozó fotói is előkerültek:
Milu: "Mi az, hogy nem Denso-t használsz?! Mindenki tudja, hogy ez a csúcs cucc!"
Kép

Idei fotók:
https://plus.google.com/u/0/photos/1003 ... 1282725057

Selgir: részvétem, ha tudok vmiben segíteni szólj.
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2015 máj. 11, 09:33 am

Nem tudom "mi volt a levegőben" Szombaton.
Először is láttuk reggel a brutál 4-es balesetet az M2-n, majd hazafele Domi007 a motorost (nem lett nagy baja végül?) és végül este, sajnálatos módon selgir lett egy figyelmetlen sofőr elszenvedője... (örülök, hogy jól vagy és ha tudunk segíteni, írj a megfelelő topicba. Részvétem!)


Mindettől függetlenül nagyon örülök, hogy a találkozó során nem történt baleset, annak ellenére sem, hogy a rendőri biztosítás az első baleset miatt elmaradt.
Ügyesek vagytok, maradjunk továbbra is ilyen előrelátóak! :fel:

Pár szó a találkozóról az én szemszögemből:
Példás Vezetőségi tagokként már kint voltunk 8 előtt Fóton, hogy tárt karokkal várjuk az első érkezőket. Ekkor már érződött, hogy az idő igen kegyes hozzánk és szerencsére egész nap pazar maradt! :)
Szépen lassan összeállt a CCH flotta. ~40+ autó környéke gyűlt össze (amely a nap során további 5-10 autóval bővült). Mindenki kap piros pontot. Szépen mosott, esztétikus autókkal érkeztetek. Megadtátok a módját megjelenés ügyileg is! :)
Megérkezett Walaki is a Médiás RX-H val, továbbá thpolitto, Zane és Közlekes is, kik videóztak, fotóztak kézből és levegőből egyaránt. Indulás előtt összehangoltuk a rádiókat, majd elmentek a közeli körforgóhoz, hogy forogjon a kamera. (Egész nap szuper anyagokat készítettek rólunk. Ezúton is köszönjük a munkájukat és Walakinek a biztonságos és gyors sofőrködést! :rizspekta: )
A konvoj szépen, kultúráltan haladt Nagymaros előttig, ahol megálltunk kicsit összébb rántani a sort, aztán rádión szóltunk a médiás brigádnak, hogy közeledunk hozzájuk a Dunás felvételekhez. Végül 1 óra konvojozás után megérkeztünk a rétre.
Immáron szépen, hatalmas részen levágott mező fogadott minket. Volt hely bőven a játékoknak és az autóknak is. Jó nagy "U" alakban leparkoltuk a Corollákat és a további Tiszteletbeli Toyotákat, majd következett a köszöntő és az eligazítás.
Köszönjük a segítséget mind a sátorállításokban, mind a tűzrakók kialakításánál, mind a zöldségek aprításánál...
Ahogy elkészültek a CorOlimpiai számok, már jöttek is a résztvevők. Voltak fejvakarások és szuper megoldások, az erőnléti feladatoknál sérülésekről szóló kifogások :) , de alapvetően mindenki díjazta a kreatív ötleteket. Az 5 szám abszolválása mellett ki kellett tölteni a számolós és keresztrejtvény feladattal kiegészített kvízt is. Közben persze díjnyertes szakácsaink rotyogtatták az Isteni ételeket. Ezer köszönet nekik, nagyon finomak lettek! :rizspekta: :)
Az autóknál kisebb-nagyobb csoportosulások lettek, ahol folyt a szakmai eszmecsere minden apró részletet magába foglalva. Sorra nyíltak a motorháztetők, és ahogy láttam még apróbb diagnosztizálásokra, javításokra is jutott idő. 100-120 főnek ekkor már erősen korgott a gyomra, így 2-3 fele el is készültek az első bográcsok. Teltek a pocakok és KoppNOK állomásomról azt kezdtem észre venni, hogy lassan mindenki ülő-fekvő pozícióba redukálja magát és nagyban néz a semmibe :) Degeszre ettük magunkat, nem lehetett egyszerűen leállni, annyira finom volt az étel. Jómagam 3 bográcsig jutottam és az ízvilágok miatt szégyenkeztem, hogy "csak" ekkora a belem :) Az Isteni levest és pörkölteket tilike jóvoltából friss kenyérrel és sajtospogival kísérhettük. Ezúton is köszönjük!
Lassan a játékokat is befejezte az utolsó résztvevő, majd a vezetőség elkezdte a pontok összeadását és a nyeremények összeállítását. 1-1,5 óra múlva meg is született a végeredmény.
Nagy örömünkre bebizonyosodott, hogy megfelelő készültséggel és ügyességgel, nemrégiben csatlakozott klubtagok is érhetnek el helyezést. SŐT! :)
Érmekkel, nyereményekkel és vándorserleggel a kezükben
3. helyezettként syab19 (E11 Liftback)
2. helyezettként Vitya77 (E9 Liftback)
1. helyezettként zuzmow (E9 Hatchback)
léphetett fel a CCH dobogójára. Ezúton is gratulálunk nekik! :taps:

A pakolást és szemétszedést követően úgy hagytuk el a helyszínt, ahogy érkeztünk. :) Tartsuk meg eme jó szokásunkat!
A hazaúton egy fergeteges közös szerpentinezést követően (Kedvenc útszakaszok) megálltunk még egyet fagyizni a Duna partján. Tökéletes zárása volt a napnak, majd jóleső fáradtsággal hazacsurogtunk.

Nagyon élveztem a Szombatot!
Kérlek meséljetek, ti hogy éltétek meg. Mi, mint "bírók" sajnos nem nagyon tudunk ott lenni az eszmecseréknél, az autóknál, a bográcsoknál... Milyen volt?
Végre bebizonyíthatta "Ipolyrét" is, hogy ilyen jó időben milyen tökéletes helyszín a Tavaszi találkozóinknak.
Nagyon köszönjük, hogy ismételten ilyen sokan kíváncsiak voltatok a rendezvényünkre. Reméljük nem csalódtatok?! ;)

Végül pedig meg szeretném köszönni a Vezetőség tagjainak a munkáját. Hatalmas szervezés előz meg egy ilyen találkozót. Már tavaly óta pörögtünk a dolgokon és a beszámolókat olvasva, úgy gondoljuk megérte. Le a kalappal Zsoltee, Biagio, Szullosz és Frool előtt!! :rizspekta:

Ne feledjétek!
Jön a 4 napos nyári találkozónk. Vétek lenne kihagyni :)

(Képeket, videókat kérlek osszátok meg velünk!)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2015 máj. 11, 09:51 am

Mozso!
A "kígyó" lábatlan gyík volt

Kép
http://bartokbio.blogspot.hu/2014_05_01_archive.html
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2015 máj. 11, 10:17 am

Képeinket feltöltöttük mi is Kikivel.
Fogyasszátok őket sok egészséggel:

KÉPEK - Kiki, Pacsker

Pár közülük:

Kép

Kép

E9 Liftback támadás a réten:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Toytib
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 720
Csatlakozott: 2007 máj. 09, 07:31 pm
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: Toytib » 2015 máj. 11, 10:52 am

Tulajdonképp minden elhangzott az előttem lévő hozzászólásokban, de ezért még egy köszönet mindenért a szervezőknek, minden nagyon szépen gördülékenyen működött. :taps:

A szakácsoknak maximális pontszám dukál, minden ultra tuti tökéletes volt :rizspekta:

Az időjárás felelős nem tudom ki volt, de igen jó munkát végzett, ettől barátságosabb nem is lehetett volna az idő :kocc:

Jó volt új arcokat személyesen is megismerni, megbeszélni olyan dolgokat amit személyesen sokkal hasznosabb és tanulságosabb :)
Remélem a következőn is ott tudunk lenni :wink:
AE82 Gt 4AGE smallport 1987
AE86 GT 4AGE 1983
Prius II 2009

Avatar
domi007
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 10:42 pm
Autód gyártási éve: 1983
Autód típusa (és generációja): Celica
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: domi007 » 2015 máj. 11, 10:52 am

Pacsker írta:Nem tudom "mi volt a levegőben" Szombaton.
Először is láttuk reggel a brutál 4-es balesetet az M2-n, majd hazafele Domi007 a motorost (nem lett nagy baja végül?) és végül este, sajnálatos módon selgir lett egy figyelmetlen sofőr elszenvedője... (örülök, hogy jól vagy és ha tudunk segíteni, írj a megfelelő topicba. Részvétem!)
[off]
Sajnos de, pont most néztem utána :(
http://police.hu/hirek-es-informaciok/l ... s-az-m2-es
AA63 Celica '83 -
ZZE121 Corolla '06 - 'A Felhő'

Ha nem látod a robbantott ábrákat ToyoDIY-en írj privát üzenetet, tudok neked segíteni!

Avatar
domi007
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 10:42 pm
Autód gyártási éve: 1983
Autód típusa (és generációja): Celica
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: domi007 » 2015 máj. 11, 11:12 am

Pacsker írta:Az autóknál kisebb-nagyobb csoportosulások lettek, ahol folyt a szakmai eszmecsere minden apró részletet magába foglalva. Sorra nyíltak a motorháztetők, és ahogy láttam még apróbb diagnosztizálásokra, javításokra is jutott idő.
Itt kiemelném Toytibet, aki lényegében megjavított és kidiagnosztizált vagy 4 autót :D. Minden kérdésre válaszolt, segített, okított ami nekem külön jó élmény volt, mindig jó új dolgokat megtudni és fejlődni :).
Pacsker írta: Ne feledjétek!
Jön a 4 napos nyári találkozónk. Vétek lenne kihagyni :)
Csabi már ennyire biztosan ott lesz? :D
AA63 Celica '83 -
ZZE121 Corolla '06 - 'A Felhő'

Ha nem látod a robbantott ábrákat ToyoDIY-en írj privát üzenetet, tudok neked segíteni!

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2015 máj. 11, 09:30 pm

Mi is nagyon szuperül éreztük magunkat, ismét kitett magáért mindenki, főleg a vezető 5-ös!
Nagy taps mindenkinek. :taps: Finomabbnál finomabbak voltak a pörköltek, bár háromnál tovább nem jutottam, bezabáltam belőlük :lol: Szandra is büszke volt magára, hogy először csinált bográcsost és mind elfogyott. :)

Nagyon szépen csillogott mindenkinek az autója, de nekem is feltűnt, hogy a mostani felhozatalban szinte az E9-ek voltak a legidősebbebbek, sajnálom, hogy nem volt több E7, E8.
De ettől függetlenül lehetett nyálat csorgatni, eszmecseréket folyatatni a nyitott géptetők mellett.

Selgirnek jobbulást! Sajnálom ami történt, :(remélem hamar sikerül a kárt helyrehozni. Reggel az első 5 percben én is elcsaptam egy nyulat, úgyhogy nem csak a te autód kapott :) Bár nekem szinte meg se látszik, csak a festés sérült a lökhárítómon, meg kellett rá egy új rendszám keret.
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
domi007
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 10:42 pm
Autód gyártási éve: 1983
Autód típusa (és generációja): Celica
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét / 2015.05.09

Hozzászólás Szerző: domi007 » 2015 máj. 11, 10:07 pm

toytomi írta: Nagyon szépen csillogott mindenkinek az autója, de nekem is feltűnt, hogy a mostani felhozatalban szinte az E9-ek voltak a legidősebbebbek, sajnálom, hogy nem volt több E7, E8.
Bizony, kicsit szurkáltunk is a tiszteletes urakkal, hogy a rendes hátsókerekes öreg szekciót inkább mi képviseltük (Carina, Celica, Starlet), csak Toytib mentette kicsit az arányt a Corolláknál :) na de reméljük jövőre :)
AA63 Celica '83 -
ZZE121 Corolla '06 - 'A Felhő'

Ha nem látod a robbantott ábrákat ToyoDIY-en írj privát üzenetet, tudok neked segíteni!


Válasz küldése