CCH-s Gokartozások

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2014 aug. 10, 10:38 pm

Szóval, megígértem írok az itteni viszonyokról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
mint tudjuk, sok népség megfordul errefelé is, így már látom, ha egy nagyobb afrikai, arab, ír csapat jön, résen kell lenni. Afrikaiak, arabok többnyire nem tudnak vezetni, volt egy nő, elindult egyenesen, rángatta a kormányt jobb-balra-jobb-balra-jobb-balra, majd fékezés nélkül átment az elötte lévő kavicságyon és telibenyomta a gumifalat. Ír kolléga elmagyarázta neki a dolgokat, megtett egy egyeneset, elfordult 90°-t, majd a sikánt nyílegyenesen megcélozta és belerongyolt a gumifalba. :mrgreen: Valahogy 2x még körbement, de utána kiállt.
Afrikaiak többnyire ilyen heves vérmérsékletűek, már a váróban sem bírnak magukkal, menjünk-menjünk, pályán is csak nyomjuk neki srácok-csajok, szervezkednek, mutogatnak, bevárják egymást, majd fékezésnél nélkül próbálnak meg menni....
Arabok szimplán bénák, többnyire nyugodtak, csak nem tudnak vezetni, ők is próbálnak fékezés nélkül menni.
Kép
A péntek, szombat, vasárnap nagyon húzós szokott lenni, kb 22 gokartot tudunk bevetni egyszerre, plusz a kisebb/gyerekgépek. Az egyik szombat végefelé a hátsó sikánnál a lány mindennemű lassítás nélkül kb 50-el belerongyolt a függőlegesen álló gumikba, azon átrepült, engem eltalált repülős közben, és az ütközés után repültünk olyan 4 métert.
(fentről jött a lány, én a függőleges gumik végénél álltam)
Kép
Én fejjel vettem be az aszfaltot, a csaj gokartostul fennakadt a belső íven lévő gumikon. Talán kb fél perc múlva ért oda a kolléga, addigra tudtam egyáltalán felülni, azt hittem leszakadt valami végtagom, meg se mertem mozdulni. A csajt kiszedték a gokartból, kicsit sokkot kapott, majdnem összeesett. Elképesztően szerencsés módon nekem zúzódáson kivül semmi bajom lett, nem tudom hoooogyaaan..... Jobb alkaromon talált el, ha nem számítok az ütközésre, és nem ugrok el, akkor valószinüleg arcon talál úgy 30-40-el. Csajnak nem lett semmi baja, beszélgettem vele, nem tudja hogy történt.

Na az írek. Bennük alapból is ott van a rombolás, meg amúgyis egy leszarom, trehány népség, de amit a pályán művelnek! Ugye nagy pálya, kb 900 méter hosszú, 4 gokartszélességű, kanyarokban is, sebesség kb max 70 km/h. Eljönnek 30 percre gokartozni, mikor lejár az idő, megmutatom a Last lap táblát, tehát van még egy kör, és irány a boxutca. De valahogy soha nem érnek be a boxutcába. A szombati balesetem után még beszélgettem Adrival a parkolóban, mikoris azt látom, hogy egy kb 8-9 fős bagázs nem áll meg, egymás tolják ki a kanyarokban fékezés nélkül, csak úgy csattanak a gokartok. Már 3-an álltunk a boxutca bejáratánál, és átrongyolt KÖZÖTTÜNK. Hát mondom g*ci, ilyen nincs, kinyitottam a kaput, elálltam a busszal a gokartpályát, úgy volt hajlandó megállni.
Következő hétvége, egy 3-as bagázs. Szintén nem álltak meg, de nem hagyták ennyiben, szerintem rutinosak voltak, tudták hol lehet levágni a pályát így a közelünkbe se érve tudnak még gokartozni. Már a 3. levágott kört menték, mikor a kollégámmal beültünk 1-1 gokartba, ő elindult felfelé, a rendes nyomvonalon, én lentről, szemből. Mind a 3-an együtt voltak, kiszemeltem az egyik, szemből telibenyomtam, jött a kolléga, ő hátulról, és csak igy tudtok megállitani. Utána még ugatott, hogy ezt most miért, meg stb, vissza akart ülni a gokartba........ közben 2 másik kollégám elkapták a másodikat, én meg elindultam a 3. felé, elkaptam, az meg már úgy be volt fosva, hogy majd letérdelt ne bántsam - ne bántsam, még a bukót is a kezembe nyomta.....
A 3 kollégám azt mondta, mikor rámnéztek, azt látták, hogy elborultam, és ki fogok nyirni mindenkit. :twisted:

Következő hét, egy új sráccal voltam, de gokartversenyzett korábban, szóval nem zöldfülü. Feltünt a hülye viselkedésük már akkor mikor beültek a gokartokba, szóltam is a kollégának, figyeljünk rájuk. Legokartozták a 30 percüket, Last lap tábla, és utána senki nem állt meg. Az összes elment köztünk, mind a 11-en azt hiszem. Még egy próbálkozás, semmi. Gondolhatjátok, 3 hét alatt 3. eset... Próbálkoztam még egyet máshol a pályán, beálltam a pálya közepére szó szerint, keresztbe tettem a kezem, na-most-márpedig-megálltok. Elképesztő, ha nem ugrom át a gokartot, szemrebbenés nélkül áthajt rajtam. Én ilyet még nem b@szt@m, át kell ugornom a gokartot, különben elüt úgymond a saját pályámon?! Több se kellett, egyedüli hajtóvadászatra indultam, egyet elkaptam, kitúrtam a kavicságyba, gokart off, gyertyapipa lehúz, véletlenül se menjen tovább. Ő csak röhögött az egészen... Következő ember, elkezdett szórakozni az egyik kanyarban, forgolódott ide-oda, jöttem én fékezés nélkül beletoltam a gumifalba. Le akartam húzni a gyertyapipát, de kiugrott a gokartból, hogy képzelem, hogy én nekimegyek, feltartóztatom, és különben is, gyere b@zdmeg, verekedjünk! Löktem rajta egyet, nyugodjon le, húzzunk a francba, de nekem támadt megint. Nagyobb volt nálam, löktem egy jó nagyot, átesett a gumikon, bele a gokartba. Ezt már sok haverja is látta, ezek után mindenki megállt, kiugrottak a gokartból elkezdetek ordibálni, hogy kapjanak el engem, egyik 2x meg akart dobni a bukóval, a többi addig elindult futva felém. Szégyen a futás, de ennyi vadállat barom szerintem velem festette volna fel az új piros rázókövet.
Feladták a küzdelmet, elloptak elvileg 1-2 bukót, és a recepciós lánynak megmondták, holnap visszajönnek beszélni a főnökkel. :agyadnalvagy: :agyadnalvagy: :agyadnalvagy:

Elvileg van távirányítónk, de 8 hónap alatt képtelenek voltak beüzemelni... Majd ha ellopnak 1-2 gokartot, hátha azután ezt is megcsinálják. 8)
Én nem tudom mit gondolnak a vendégek, hogy majd addig gokartoznak amig elfogy a benzin? Hogy mernek ilyet egyáltalán megcsinálni?
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 aug. 11, 10:49 am

Elsápadtam ahogy olvastam soraid. Horror, zombie land!
Azt hiszem bekerültél a tutiba. Kezdj el gyúrni! ;)
Viccet félre...
Ha ilyen a morál akkor nem tudsz mit csinálni... vedd be azt a bizonyos tablettát, várd meg amíg kitombolják magukat... azt nem várhatják, hogy életeddel, véreddel, magyar virtusoddal és az 55,3 kiloddal védd meg a pályát röbb tucat huligán ellen.

Vigyázz magadra!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
PiciPeti
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1538
Csatlakozott: 2011 jan. 13, 12:45 am
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: PiciPeti » 2014 aug. 11, 04:29 pm

Olyan felelősségvállalásit/szabályelfogadást írjatok, amiben szerepel, hogy a leintés utáni minden megkezdett kör 50Eur/fő. Jó nektek, jó a tulajnak. Aki meg hülye, fizessen...

Tudod ki állna ilyenek elé... :?
'00 E11 4E-FE Harmony-Millenium
'07 E12 D-4D, Linea Luna

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2014 aug. 11, 04:34 pm

És szerinted kifizetnék? :P
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
PiciPeti
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1538
Csatlakozott: 2011 jan. 13, 12:45 am
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: PiciPeti » 2014 aug. 11, 04:36 pm

Gondolom ott is használtok értékmegőrzőt, kocsikulcs, pénztárca, stb számára...

Amíg nem fizetnek, nem kapják vissza a motyóikat. Nehogy már az ilyen barmoknak álljon a világ... :hany:
Aláírták, muszáj fizetniük...
'00 E11 4E-FE Harmony-Millenium
'07 E12 D-4D, Linea Luna

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2014 aug. 11, 04:39 pm

A múltkor valamelyik a zsebében hagyta a felsőkategóriás Xperiát, egy ütközés következtében ripityára tört a kijelző, meg úgy minden. :)
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 aug. 14, 10:16 pm

Ma végre összejött a cch-s gokart. Meglepetésre beesett BruceE9 is. A silver hozta a kötelezőt.
Az új gépek kényelmesek, erősek, kiegyensúlyozottan viselkednek. Kicsit nekem túl "finomak". Lehet velük jókat menni a tempós pályán.
Az eredményeket Mátyásunk prezentálja később. ;) Mindegyikünk jobb volt az átlagnál. Én az utolsó kanyarkombinációt rendszerint vakon vettem be (lemenő nap). Van mit gyakorolnom. ;)
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2014 aug. 14, 11:16 pm

Szeptember utolsó hetében otthon leszek, valami kis megmozdulás akkortájt?
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Birka » 2014 aug. 14, 11:27 pm

Bubi intézi. Ugye?

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 aug. 15, 07:30 am

Szuper volt a tegnapi gokartozás! Megérte elmenni! Mondanám, hogy ez volt az eddigi legjobb, de mindegyik után így érzem :)
Újra felpezsdíthetnénk ezeket az összejöveteleket, hisz tavaly megígértük, hogy nyáron a legtöbb kültérit is bejárjuk. 1 hónapban 1-2 alkalom szerintem játszhat.

Nagyon erősen átlag feletti volt a mostani brigád (Birka, BruceE9, Bardos6, Bubidisc, és jómagam). Komoly köröket mentünk, jó időkkel.
Egymáshoz képest legjobbunk és legrosszabbunk minden körben 1 mp-en belül volt. A napi TOP15-ben is többen benne voltunk (rengetegen voltak!)
Az új kartok szerintem igazán erősek, kiegyensúlyozottak voltak. 5-6 kör után brutálisan tapadtak is. Nagyon élvezetes volt őket vezetni. Talán itt vannak a legközelebb egymáshoz. Ugyanúgy mennek, mindegyik profin van beállítva és szigurúan karban tartva.

I. menet:
- Bubidisc: 29.221
- Pacsker: 29.631
- BruceE9: 30.074
- Bardos6: 30.251
- Birka: 30.284

II. menet:
- Bubidisc: 29.336
- BruceE9: 29.465
- Pacsker: 29.731
- Bardos6: 30.022
- Birka: 30.460

III. menet:
- Pacsker: 29.102
- Bubidisc: 29.375
- Bardos6: 29.543
- BruceE9: 29.617
- Birka: 30.139

Összesítés (legjobb idejeink):
- Pacsker: 29.102
- Bubidisc: 29.221
- BruceE9: 29.465
- Bardos6: 29.543
- Birka: 30.139

Ha egyszer összejönne tényleg egy nagyobb lélegzetvételű kisbajnokság, ahol súlyozunk, ahol tudunk menni többet is mindegyik Gokarttal (szinkronpályán elég 2db!), az tényleg szuper lenne. Szerintem Birka és én is díjaznánk :D
Na de ez már szervező topic :roll:
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 aug. 15, 08:58 am

Birka írta:Bubi intézi. Ugye?
Intézi. :)
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 aug. 15, 09:36 am

Slampixxx írta:Szóval, megígértem írok az itteni viszonyokról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
mint tudjuk, sok népség megfordul errefelé is, így már látom, ha egy nagyobb afrikai, arab, ír csapat jön, résen kell lenni. Afrikaiak, arabok többnyire nem tudnak vezetni, volt egy nő, elindult egyenesen, rángatta a kormányt jobb-balra-jobb-balra-jobb-balra, majd fékezés nélkül átment az elötte lévő kavicságyon és telibenyomta a gumifalat. Ír kolléga elmagyarázta neki a dolgokat, megtett egy egyeneset, elfordult 90°-t, majd a sikánt nyílegyenesen megcélozta és belerongyolt a gumifalba. :mrgreen: Valahogy 2x még körbement, de utána kiállt.
Afrikaiak többnyire ilyen heves vérmérsékletűek, már a váróban sem bírnak magukkal, menjünk-menjünk, pályán is csak nyomjuk neki srácok-csajok, szervezkednek, mutogatnak, bevárják egymást, majd fékezésnél nélkül próbálnak meg menni....
Arabok szimplán bénák, többnyire nyugodtak, csak nem tudnak vezetni, ők is próbálnak fékezés nélkül menni.
Kép
A péntek, szombat, vasárnap nagyon húzós szokott lenni, kb 22 gokartot tudunk bevetni egyszerre, plusz a kisebb/gyerekgépek. Az egyik szombat végefelé a hátsó sikánnál a lány mindennemű lassítás nélkül kb 50-el belerongyolt a függőlegesen álló gumikba, azon átrepült, engem eltalált repülős közben, és az ütközés után repültünk olyan 4 métert.
(fentről jött a lány, én a függőleges gumik végénél álltam)
Kép
Én fejjel vettem be az aszfaltot, a csaj gokartostul fennakadt a belső íven lévő gumikon. Talán kb fél perc múlva ért oda a kolléga, addigra tudtam egyáltalán felülni, azt hittem leszakadt valami végtagom, meg se mertem mozdulni. A csajt kiszedték a gokartból, kicsit sokkot kapott, majdnem összeesett. Elképesztően szerencsés módon nekem zúzódáson kivül semmi bajom lett, nem tudom hoooogyaaan..... Jobb alkaromon talált el, ha nem számítok az ütközésre, és nem ugrok el, akkor valószinüleg arcon talál úgy 30-40-el. Csajnak nem lett semmi baja, beszélgettem vele, nem tudja hogy történt.

Na az írek. Bennük alapból is ott van a rombolás, meg amúgyis egy leszarom, trehány népség, de amit a pályán művelnek! Ugye nagy pálya, kb 900 méter hosszú, 4 gokartszélességű, kanyarokban is, sebesség kb max 70 km/h. Eljönnek 30 percre gokartozni, mikor lejár az idő, megmutatom a Last lap táblát, tehát van még egy kör, és irány a boxutca. De valahogy soha nem érnek be a boxutcába. A szombati balesetem után még beszélgettem Adrival a parkolóban, mikoris azt látom, hogy egy kb 8-9 fős bagázs nem áll meg, egymás tolják ki a kanyarokban fékezés nélkül, csak úgy csattanak a gokartok. Már 3-an álltunk a boxutca bejáratánál, és átrongyolt KÖZÖTTÜNK. Hát mondom g*ci, ilyen nincs, kinyitottam a kaput, elálltam a busszal a gokartpályát, úgy volt hajlandó megállni.
Következő hétvége, egy 3-as bagázs. Szintén nem álltak meg, de nem hagyták ennyiben, szerintem rutinosak voltak, tudták hol lehet levágni a pályát így a közelünkbe se érve tudnak még gokartozni. Már a 3. levágott kört menték, mikor a kollégámmal beültünk 1-1 gokartba, ő elindult felfelé, a rendes nyomvonalon, én lentről, szemből. Mind a 3-an együtt voltak, kiszemeltem az egyik, szemből telibenyomtam, jött a kolléga, ő hátulról, és csak igy tudtok megállitani. Utána még ugatott, hogy ezt most miért, meg stb, vissza akart ülni a gokartba........ közben 2 másik kollégám elkapták a másodikat, én meg elindultam a 3. felé, elkaptam, az meg már úgy be volt fosva, hogy majd letérdelt ne bántsam - ne bántsam, még a bukót is a kezembe nyomta.....
A 3 kollégám azt mondta, mikor rámnéztek, azt látták, hogy elborultam, és ki fogok nyirni mindenkit. :twisted:

Következő hét, egy új sráccal voltam, de gokartversenyzett korábban, szóval nem zöldfülü. Feltünt a hülye viselkedésük már akkor mikor beültek a gokartokba, szóltam is a kollégának, figyeljünk rájuk. Legokartozták a 30 percüket, Last lap tábla, és utána senki nem állt meg. Az összes elment köztünk, mind a 11-en azt hiszem. Még egy próbálkozás, semmi. Gondolhatjátok, 3 hét alatt 3. eset... Próbálkoztam még egyet máshol a pályán, beálltam a pálya közepére szó szerint, keresztbe tettem a kezem, na-most-márpedig-megálltok. Elképesztő, ha nem ugrom át a gokartot, szemrebbenés nélkül áthajt rajtam. Én ilyet még nem b@szt@m, át kell ugornom a gokartot, különben elüt úgymond a saját pályámon?! Több se kellett, egyedüli hajtóvadászatra indultam, egyet elkaptam, kitúrtam a kavicságyba, gokart off, gyertyapipa lehúz, véletlenül se menjen tovább. Ő csak röhögött az egészen... Következő ember, elkezdett szórakozni az egyik kanyarban, forgolódott ide-oda, jöttem én fékezés nélkül beletoltam a gumifalba. Le akartam húzni a gyertyapipát, de kiugrott a gokartból, hogy képzelem, hogy én nekimegyek, feltartóztatom, és különben is, gyere b@zdmeg, verekedjünk! Löktem rajta egyet, nyugodjon le, húzzunk a francba, de nekem támadt megint. Nagyobb volt nálam, löktem egy jó nagyot, átesett a gumikon, bele a gokartba. Ezt már sok haverja is látta, ezek után mindenki megállt, kiugrottak a gokartból elkezdetek ordibálni, hogy kapjanak el engem, egyik 2x meg akart dobni a bukóval, a többi addig elindult futva felém. Szégyen a futás, de ennyi vadállat barom szerintem velem festette volna fel az új piros rázókövet.
Feladták a küzdelmet, elloptak elvileg 1-2 bukót, és a recepciós lánynak megmondták, holnap visszajönnek beszélni a főnökkel. :agyadnalvagy: :agyadnalvagy: :agyadnalvagy:

Elvileg van távirányítónk, de 8 hónap alatt képtelenek voltak beüzemelni... Majd ha ellopnak 1-2 gokartot, hátha azután ezt is megcsinálják. 8)
Én nem tudom mit gondolnak a vendégek, hogy majd addig gokartoznak amig elfogy a benzin? Hogy mernek ilyet egyáltalán megcsinálni?
Kemény....
Nem is értem, hogy lehetnek ilyen erőszakos barom állatok. Tényleg vigyázz magadra. Ezek buliból (provokálnak, hogy cselekedj) összevernek.
A főnök mit mond? Megszokta? Nem érdekli, hogy elvettétek a bukót, hogy brutálisan amortizálják a Kartokat?
A felelősségvállalási / kártérítési nyilatkozatok alapján nem lehet jogi úton elkapni őket?

A képeket láthatóvá teszed a postban?
Van a pályának honlapja?

Egyébként mennyibe kerül 30 perc? Bírja mindenki, vagy kiállnak pár körre pihenni?
Már felállítottad a pályarekordot? :) Te vagy a legügyesebb? Sokat "edzel"?
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 szept. 28, 09:17 pm

A hétvége szinte kizárólag a gokartozásról szólt. Pénteken a silverben voltunk, céges gokartozáson. Sikerült tartósan 29 alatt mennem.
Szombaton a kart farm utolsó futamán vettem részt.
Vasárnap ismét csömörön töltöttem a délutánt az 5 legelszántabb corolla klubos gokartossal.
Nem tudom elmondani mennyire hálás vagyok, hogy végig csináltátok velem. Néha számomra kicsit szenvedősnek tűnt de ez úgy látszott, hogy senkit sem zavar. Pacsker, Slampixxx és Mamája, Bruce E9 és családja, Wortex köszönöm, hogy veletek tölthettem ezt a délutánt!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 szept. 28, 10:14 pm

Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH-s Gokartozások

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 szept. 29, 09:47 am

Megírtam a részletes eredményeket excelben.
Délután rakom fel ide!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép


Válasz küldése