CCH Nyári találkozó - Hegykõ - 2013.08.30-09.01.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest
CCH Nyári találkozó - Hegykõ - 2013.08.30-09.01.

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2013 szept. 01, 07:58 pm

Jelentem, hazafelé útközben megszórtam egy E10-est! :D
Köszönöm mégegyszer a szervezõknek, a résztvevõknek a jó hangulatot!
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
Kárpit
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009 jan. 14, 08:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest III.

Hozzászólás Szerző: Kárpit » 2013 szept. 01, 09:12 pm

Helló !

Reméljük mindenki épségben hazaért,és kellemesen pihenget, sztorizgat! Mi is nagyon köszönjük az áldozatos munkát,fáradozást!!! Kellemes hétvégén vagyunk túl! Kiki és Kárpit !! :D :D :japnavy:
Kárpit

E12 1.6 HB remusssal spékelve

Sose repülj gyorsabban,mint az õrangyalod!

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 01, 09:45 pm

Szervezõ témát zártam.
Várjuk a beszámolókat, képeket, youtube videókat, aranyköpéseket :) ...
Hamarosan én is makogok :)

Az idõ és a hétvégi CCH-s tali is valahogy a hibátlan és a tökéletes közt volt valahol 8) :lol: :lol:
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2013 szept. 01, 09:50 pm

Kárpit / Kiki fotók! Végén Ewing éjszakai RC-zése!! 8)
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2013 szept. 01, 10:54 pm

Amíg szortírozok, addig is pár fotó! :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2013 szept. 01, 11:33 pm

Köszönjük mi is a kellemes hétvégét, a nemzetközi szervezést! Remekül éreztük magunkat, kellemes élményeket szereztünk! A csütörtöki önálló szervezésû Tata-Komárom-Gyõr-Pápa kirándulásunkkal együtt 950 km-t tettünk meg összesen (nem számolva a szombati túrára való utazást, mert akkor potyautasok voltunk a fehér lajhár... akarom mondani Vérfagyasztó Hópárducnál :D).
Rögtön a legelején Matyi próbált minket félrevezetni a Tatai-tó partján a gyülekezõ helyszínének megtalálásával. Mi már 12:45-kor ott voltunk 8) a google map-on megadott LINK helyszínén, azonban sehol senki. Mátyás telefonon határozottan megerõsítette, hogy okostelefonnal a LINK-en megadott helyszínt keressük (szegény még mindig próbálkozott :P ). Majd amikor az okostelefon szerint is "jó" helyen voltunk, akkor belátta, hogy rajtunk nem foghat ki, és jobbra-balra-elõre útbaigazítással felfedte a kis csapat rejtekhelyét ITT :ezaz:
Természetesen ez nem szegte kedvünket, sõt megerõsítette elszántságunkat és belevágtunk a kalandtúrába. Naná, hogy a szervezõ topicban ismertetett programok alapján (létra a túraútvonalban, bobpálya és gokartpálya a szállás mellett) egybõl kitaláltam, hogy hová megyünk, így már nem volt kihívás a túra teljesítése, de hogy ne sértsem meg a szervezõket (különösen Szabbert :twisted:), persze hogy úgy tettem, mintha fogalmam sem lenne... :wink: Még a komáromi erõdben a beavatott pénztáros sem tudott félrevezetni... (Tuti boldog volt, hogy végre nem jegyet kell eladnia, hanem egy játékban kérnek tõle segítséget. Egyébként õ sem tudta, hogy hány csillár van a feje felett, de lelkesen megszámolta, és közölte, hogy 3 db :D én meg mondtam, hogy 4, erre õ: "tényleg, még soha nem néztem, mi van a fejem felett" :))
Gyõrben Szabber és Vera próbált eltéríteni minket fagylalttal, de erõsek voltunk, és csak a cél lebegett a szemünk elõtt, így nem engedtünk a kísértésnek.
Jánossomorján jócskán elidõztünk, így az "international" szakaszt már Takiékkal közösen teljesítettük, de még annak ellenére is, hogy a Sógorok ránk húzták a redõnyt, befutottunk a célba.
Szállás tökéletes volt, nekem az ágy is kényelmes volt (voltam elég fáradt, hogy bírjak aludni). Szombati túrázás csodálatos volt!!! Slampi medvével harcolt, hogy a legjobb szögbõl fotózhassa az élõ CCH feliratot, és megtudtuk, hogy Frool gerincében nincsenek fájdalomérzõ idegek :D (Ewing is kokemény, de azt eddig is tudtuk! 8))
A vetélkedõs feladatok közül a lufirajzolónál ki voltam büszkülve magamra, hogy milyen fasza E9 Liftback-et rajzoltam, majd mikor megláttam Ewing lufiját, amire szó szerint rá volt nyomtatva Matyi Corollája (ráadásul nem egyszerûen oldalról, vagy hátulról, hanem szögbõl) akkor elsírtam magam, és azon gondolkodtam, hogy kiszúrom a lufimat :cry:
RC-zésnél sajnos a Need for Speed-ben, és a Gran Turismo-ban szerzett tapasztalatok és módszerek (szalagkorláton csúsztatás, pályalevágás) nem tetszett a bíróknak, így a világrekordnak számító idõ ellenére annyi plusz idõbüntetést kaptam, hogy még mindig ott RC-zek.
Szombat esti gulyásleves fantasztikus lett, sajnos többet füstölt a fa, mint égett, így zuhanyzás után lefekve is még úgy csípte a szemem, hogy könnyezve aludtam el. Biagio-val már-már harmadfokúnak számító égési sérüléseket szenvedtünk (Biagio annyira kemény, hogy kanál hiányában kézzel merít a rotyogó gulyásból a kóstoláshoz 8)).
Vasárnapi nyári bob (Takács "vérmacska" Petrát idézve: "csapatás" :D) tökéletes levezetõ program volt. Elõször 4-es, majd nem is tudom, talán 10-es CCH konvoj bobbal!
Sopronból Kiskunhalasra 4,5 órás hazaút kényelmes 90-100-as tempó, útközben tankolás és számolgatás, majd eredmény: 4,52 l-es átlagfogyasztás! (Új egyéni rekord! ) :buli:
Köszönjük még egyszer a fantasztikus hétvégét, nagyon jól éreztük magunkat, jó volt kiszakadni a stresszes hétköznapokból, és ilyen szép helyen, ilyen jó társasággal eltölteni az idõt.
Ja és persze a fotóink itt: CsLaci és Márti fotók
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2013 szept. 02, 12:09 am

Kép
De micsináász??? :D

Kép
Na ki a kemény?
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya » 2013 szept. 02, 01:46 am

Matyin a sárga Loganes póló üt. :lol:
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 02, 09:09 am

Kedves klubtagok / barátok!

Végtelenül boldoggá tesznek évrõl-évre ezek a CCH Nyári talis hosszú hétvégék.. Azt szoktuk mondani, hogy Királyréttel ellentétben ez az a hely, ahol a vezetõség is megpihenhet és lazulhat is egy picit. Ez, mint láttátok inkább olyan részben igaz állítás :) , de még így is nagyon felemelõ számunkra látni azt, hogy boldogok vagytok, nevettek egymáson és magatokon és örömet okoz a sok játék, vetélkedõ és program. Jó volt esténként iszogatni, beszélgetni és jó volt Vasárnap Sopronban is megpihenni.
Valakinek el is "csöppentettem": "Ez a klub jó alibi arra, hogy csupa kedves, jó emberrel meg tudjunk ismerkedni és barátságokat kialakítani" :oops: Ezer hála mindenkinek, tényleg szuperül éreztük magunkat Vikivel!!! :)

Kalandtúra: Cslaci, tényleg jogos, hogy rossz helyre pöttyöltem le a gmaps-on. Tévedtem sorry, avagy nem is sorry, ahogy te is mondtad ez volt "az elsõ feladat" :lol: Örülök, hogy végül Takival egyetemben odataláltatok.
Azért kedves László a "tudjuk a végcélt - Bakony"-tól igencsak odébb volt Illmitz-Hegykõ-Myrafalle :D , de azért jó próbálkozás volt :) Külön öröm nekünk vezetõségnek, hogy senki sem találta ki az úticélt, tehát tényleg volt értelme a kalandtúrának :) Birka felhívta Szulloszt. "Most Illmitz tényleg komoly? :D " ...
Örülünk, hogy többen csont nélkül teljesítettétek a túrát. Gyakorlatilag egyszer csak beérkeztetek a szállásra. Gratula mindenkinek!!
Külön elismerés a két éjszakai kalandtúrázónak is. Hajnali 2:05-kor kaptam az sms-t. Megérkeztünk, bepakoltunk, jó éjt :)
Jövõre a fórumot kevésbé olvasóknak nyomtatunk játékszabályt/magyarázatot is. A pontozásnál pedig nem hagyjuk ki a duplázós szorzót.
A Péntek esti vacsi finom volt és jó lehetõség az elsõ szusszanásra. Este további kis dumcsi aztán irány az ágy.
Külön köszönet, hogy reggel mindenki készen állt 9-re, megreggelizve, megkávézva, összepakolva. Nagyon igényes volt a szállás. Ár/érték arányban tényleg szuper. Kedvezményt is kaptunk, így meg pláne :) Zsoltiék lábánál fekvõ közért nagyban megkönnyítette életünket, ráadásul ott is kaptunk kedvezményt.
A Muggendorf-ba vezetõ út gyönyörû volt. Tényleg szembesülnöm kellett, hogy a sokad rendû mellékutak is felfoghatatlanul simák, egyenesek. Annyira élvezte Toycsim. Hazafele könyörgött, hogy költözzünk ki az Osztrákokhoz :) A sok zászlós Corolla, a szép konvoj melengette az én szívem is. Tetszett az Osztrákoknak is :) Az utcafrontok, a virágok, a táj egyszerûen pompás volt, de a levegõ tisztasága és frissessége is nagyon megmaradt. A vízesés, a sziklák, az erdõ is nagyon szép volt. Jó volt látni, hogy mindenki élvezte és a kisbabások, kismamák is teljesíteni tudták. Hazafele öröm volt ismét autóba ülni. Slampiék is társultak. Nem különösebben zavart, hogy szigorúbban be kell tartani a sebességhatárokat. Ki akartam élvezni a helyi országutak minden egyes másodpercét.
Visszaérve a szállásra kezdõdtek a lufi rajzolások (tényleg meg voltam lepõdve a hihetetlen alkotásokon!! - képek hamarosan - ), indultak az RC vontatások :D ..., a biciklis ügyességi feladatok, Atti töke borítások, és a kvízmegoldások. Játék volt bõven és napnyugtával sikerült is befejezni õket. Közben kitartó és hõs szakácsaink dacolva a füsttel és a tûzzel, 2 bogrács isteni Gulyást rittyentettek nekünk. Köszönjük nekik! (2x is repetáztam!! :) ) Az esti ereszd el a hajamon ismét elhangzott pár aranyköpés :D ... Az otthonról hozott "üdítõk" is megtették a hatásukat. A csúcson hagytam abba és relatív korán ágyba kerültem, de végtelen tiszteletem a hajnali 2-ig dorbézolóknak is! :twisted:
Vasárnap is sikerült idõben kipakolni a kocsikba. Az eredményhirdetést követõen indultunk is Sopronba bobozni. Az idõ egész hétvégén oly kegyes volt hozzánk, hogy jobbat nem is lehetett volna kívánni. A nap sütött, de nem volt kánikula és a bobozást sem mosta el a "délután érkezõ hidegfront". Jó volt látni a sok elégedett kamikaze arcot a lecsúszások után. A CCH-sok bizonyítottak: Nem nejlonok! :D Fék nélkül, néha kiborulva, szikráztatva, perzselõdve, de mindig leértünk. Elég félelmetes látvány volt látni azt, amikor a legnagyobb sebességnél valaki elõttem a csõben pirul, rajta pedig a bob szánkázik, de mindenki túlélte ;) Reméljük készültek szuper fotók is :)
A nap végén még páran bementünk Sopronba és elsétáltunk a fõtérre Pizzázni egyet. Igazi megnyugvás. Végre nekem sem kellett stresszelnem semmin. A Pizza meglepõen olcsó és finom volt. Ha már Hétfõn dolgozni kellett, úgy voltunk vele, nyújtsuk el ezt a tökéletes hétvégét, amíg csak tudjuk. Fél 6-kor nagy nehezen hazaindultunk. Tökéletes suhanás, semmi száguldozás. A levegõ is kellemes, a táj is gyönyörû, elõttem és mögöttem is Corolla-k. Végül annyira élveztem az utat, hogy pályamatrica ellenére folytattam az utam a többiekkel a régi 1-esen. Igazi Rolla Cruise. Ilyenkor szeretünk bele újra az autókba. Nem a városi szenvedés, csak a tökéletes országúti brummogás. Este 9-re be is értünk Bp-re és villogások kíséretével szétváltunk, mint a vadászgépek :)

Nagyon örülök, hogy az egész hétvége során nem történt semmi baleset a klubtagokkal. A Péntek is csúnyán indult, hazafele is láttunk pár szörnyûséget, de a sok megtett km ellenére a rutinnak, a jó sofõröknek és a szerencsének köszönhetõen senkinek sem lett baja. Külön boldogság, hogy a sok kedvezménynek, az olcsóbb ételnek, az elmaradt parkolónak köszönhetõen több ezer Ft-ot is sikerült visszaosztanunk nektek. Még olcsóbb lett így a hétvége. A klubfelajánlásokért is le a kalappal!
Köszönöm ennek a fantasztikus csapatnak, hogy ott voltatok. Mindenkire szükség volt ehhez a felejthetetlen hétvégéhez!

Girbe-gurba kalandtúra III. /Következõ CCH nyári tali - MEGYEK!! :)

Képeket hamarosan töltjük mi is!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 02, 09:16 am

A Logan klubos - 1.1Mpi-s - Balkanik Puteres póló ajándék a kreatív klubtagoktól.
Ultra menõ :D Büntetésbõl ezt kellett felvennem Szombaton :lol:

Ha jól gondolom készült is olyan kép, ahol feszítek az új járgányommal :D
Ja nem mondtuk, hogy utsó nap betoltuk mindenki Corolla-ját a vasba és elhoztunk flottakedvezménnyel 16 új Logan-t. Amióta Rönõ csoport, már bízhatunk bennük! :)

Slampi hazafele az Osztrákoknál bevállalós volt. Ismét lógott ki az autóból. Várjuk a képeket :D
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23931
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 02, 09:24 am

Slampixxx is felmászott a vízesésben, ráadásul fényképezõvel a kezében? :D

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2013 szept. 02, 11:33 am

Mi is hazaértünk épségben! Sajnos mi nem maradtunk bobozni vasárnap, mert nem akartam nagyon késõn este hazaérni. Így is 7 óra környékére sikeredett a megérkezés, megálltunk egyszer tankolni, meg Soltvadkerten fagyizni a bobozást kárpótolni. :)

Pénteken a premieres gyülekezõ nem jött össze, mert baleset volt és nagy kocsisort fogtunk ki Dabason, úgyhogy egybõl Tatára mentünk, ahol már addigra jó páran ott voltak, így könnyû volt megtalálni a gyülekezõt.
A kalandtúrát megkezdtük cslaciék elõtt, de mire Komáromba értünk már elõttünk voltak. :shock: Pislogtam is, mint hal a szatyorban :) .
Az elsõ támponton nem nagyon akart kijönni a következõ, mert elõször rossz táblát olvastunk, de aztán egyel jobbra ott volt a megfelelõ.
Gyõrben a kettõs hidat egy kis gyors nyugdíjas információval sikerült megtalálnunk :) , aztán a tavernánál lévõ teázóba beugrottunk egyet teázni.
Jánossomorján is sikerült megtalálnunk a következõ támpontot, ott lehet hogy sikerült is összeszednünk két új klubtagot adtunk nekik szórólapot, meg egy pár szóval ösztönöztük õket, hogy csatlakozzanak. :wink: Idõközben cslaciék és Takiék is megérkeztek, aztán sikerült kisilabizálni, hogy Illmitz lesz a következõ támpont. Nem tudtam, vagy nem is jutott el a tudatomig, hogy mit olvasok, aztán Ritával konzultáltam és egyszer csak megvilágosodtam. Kijönk, hogy ILLMITZAUSZTRIÁBAN... egy másodperc hatásszünet õk is néznek; OK sziasztok!! Gyors be a kocsiba még elõttük vagyok hátha odaérünk idõben, de elõször rossz irányba kezdtem el menne valami istentelen úton(kettes alapjáraton is majd szét hullott a kocsi). Nagy nehezen aztán még kicsit bolyongva de odaértünk a strandra, ahonnan már elfelé jöttek Takiék :( . A korom sötétben persze semmit nem láttunk és találtunk. Kár hogy akkor értünk oda nem láttam még soha a tavat, szerettem volna megnézni. Minden zárva, kis keresgélés után meg lett a viharjelzõ tábla is, vissza Hegykõ... Na b+! Irány haza, közben majdnem kivasaltam egy kis nyuszikát, pedig a strandra vezetõ úton tényleg be tartottam az 50-et. És végül megérkeztünk a Kertész panzióhoz utolsónak.

A másnapi Ausztriai kirándulás nagyon jó volt, az utak valami eszméletlen milyen királyok. Bécsújhelyi az autónk, úgyhogy kicsit otthon is érezhette magát a kicsike. :) A Myrafalle nagyon szép, bár láttunk a vízben egy valami szemetet, erre Taki mondta, hogy biztos magyarul van ráírva valami. :lol: A kókemény vezetõink, még bele is álltak a -2 centi hõmérsékletû vízbe! :D
Hazafele beugrottunk fagyit venni is, és egy kis benyát is kellett magunkhoz venni, mert lámpa villanási határon voltunk. Utólag már bánom, hogy nem itt tankoltam meg rendesen. Ez a kinti benzin valami brutál, 6,5 litert tankoltam 10 euroért, Székesfehérvárig elég is volt :shock: Kb 250 km-re volt max 10-11 liter a tankomban. A hazafelé levõ konvojozás a szerpentinen a sok Corolla közt nagyon jó volt, mi uraltuk az utat :)

Az esti játékok is ismét jóra sikeredtek, tetszett mind. Fõleg a CCH-s kólás üveg, nagyon ötletes volt. :) Az rc-ben a végén kicsit elvesztettem az önkontrollt és leromboltam a parolót :lol: Aztán Szandra rajzolt nekünk 2.5D-s E9-et a lufira. A pörkölt isteni volt. Mind a kettõ nagyon ízlett, szakácsoknak :rizspekta: ahoz képest, hogy még soha nem csináltak gulyást.
A szállásunk hibátlan volt, kicsit az ágyban olyan hajókázós érzésem volt, de ettõl még jót aludtunk.

Összeségében a programok nagyon jók és ötletesek voltak, a jövõ évire is hasonló szintût szeretnék átélni.

Nekem egy bajom volt az egésszel viszont. Én pl valahogy rávezettem volna az embereket valahogyan arra, hogy legyen nálunk valamennyi euró. Engem ez pl nagyon zavart, hogy bármi történt volna, nem tudtam volna fizetni, vagy ha szerettem volna vinni valami kis szuvenírt a vízeséstõl, akkor megálltam volna és vehettem volna valami.
Ez az egy negatívum volt nekem/nekünk az egész hétvége során. Ezeket leszámítva a vezetõknek :rizspekta: :rizspekta: :rizspekta: :rizspekta: :rizspekta: a szervezésért és mindenért, amit értünk tettek/tesznek!!!

Köszönjük ezt a hétvégét!!
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
Bardos6
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2008 máj. 26, 11:55 pm
Tartózkodási hely: 17.ker

Hozzászólás Szerző: Bardos6 » 2013 szept. 02, 03:50 pm

Sziasztok !

Nagyon szuper volt ez a tali köszönöm a szervezést! :rizspekta:

Persze csak azért mert oriás csalással ugyan, de én nyertem! :yeah:

Majd rakok fel pár képet én is.
EE90 Hatchback XLi 1.3 2E-E
AE95 Sedan 4WD Gli 1.6 4A-FE
AE92 Liftback GT-i 1.6 4A-GE
MR2 AW11 GT 1.6 4A-GE
ST162 Coupe GT 2.0 3S-GE

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2013 szept. 02, 03:58 pm

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Elég késõn tudtunk csak indulni már eleve fáradtan, de egyben megérkeztünk. 8kor indultunk Tatáról és 2re értünk a szállásra. Mivel sötétben mentünk szinte végig, sok feladatot nem tudtunk megoldani, de így is élvezetes volt. Legközelebb ha már a végkimerüléstõl félek (mint most :D ) akkor lehet telefonálok a vezetõségnek, hogy ugyan ne menjünk már még egy órát éjjel feleslegesen.
A kalandtúra nagyon jó volt, ötletes volt és gyönyörû helyeken jártunk. Én ezen az országrészen még nem is jártam/kirándultam ezért nekem különösen tetszett. Amúgy is imádom ausztriát.
A hely az eddigi legjobb volt szerintem, az idõ is szuper volt, nem is tudnék elmondani semmi negatívumot. A kirándulás is szuper volt, kaja is nagyon, a hangulat meg hát a szokásos...
Talán az eddigi egyik legjobb találkozó volt nálam!
Nagyon köszönünk mindent srácok! a szervezõknek is és a résztvevõknek is! A következõre is biztos, hogy megyünk, de megpróbálunk valahogy korábban elindulni!

Egy ilyen túra után van tényleg az, hogy újra nagyon megkedvelem a kocsit, eszméletlen jó volt most vezetni!

Fogyasztás:
Mindenki kapaszkodjon meg: 37 liter és 633 km... az annyi mint 5,8 liter!!!! Hihetetlen, ugye egy 1.6 benzinrõl beszélünk, a lábas is nehéz... 4AGE powaaaa!!!!!
(nem nagyon szoktam számolgatni, de ilyen hosszabb úton rámérek azért. Ja és nem autópálya és kb 200km város... besz@rás)
imádom 8)
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2013 szept. 02, 05:00 pm

Csak csatlakozni tudok az elõttem szólókhoz.
Köszi mindenkinek a részvételt és eltudtatok jönni. Nagyon sok élménnyel gazdagodtunk és sok pozitív jellegû kritikát kaptunk mit és hogyan kell még csiszolgatunk nekünk vezetõknek, hogy még gördülékenyebb legyen egy ilyen nagy volumenû hétvége.
Lacitól még egyszer ezer millió bocsánat, hogy égési sérülést okoztam neki fõzés közben. Sajnos sikerült vak sötétben a gulyás legmélyére benyúlnom (kóstolás gyanánt) és ahogy a kezem kirántottam a forró lé a mellkasán landolt. Gyorsan "fertõtlenítettünk" és fõztünk tovább. :wink:
Köszönet mindenkinek, aki szemünk helyett is szemünk volt egész hétvége alatt és figyelt, játszott és foglakozott Kingával.
Pacsker írta:A CCH-sok bizonyítottak: Nem nejlonok! Very Happy Fék nélkül, néha kiborulva, szikráztatva, perzselõdve, de mindig leértünk. Elég félelmetes látvány volt látni azt, amikor a legnagyobb sebességnél valaki elõttem a csõben pirul, rajta pedig a bob szánkázik, de mindenki túlélte Wink Reméljük készültek szuper fotók is Smile
Ehhez csak annyit fûznék hozzá, hogy én voltam aki borult és szikrázott elõtted. :lol:
Irulva pirulva látom a fogyasztási számokat. Én sem vagyok az a nagy fogyasztás nézegetõ, de a hétvégét 6,59-es fogyasztással zártam, melyben Bp-Gyõr táv (péntek és vasárnap) autópálya volt.
Képeket hamarosan töltjük.
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép


Válasz küldése