Tavaszi Nagy CCH Találkozó - Királyrét - 2012. Május 12.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
RWD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2713
Csatlakozott: 2009 nov. 17, 11:56 am
Autód gyártási éve: 1981
Autód típusa (és generációja): Starlet
Autód felszereltségi jelölése: STD
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)

Hozzászólás Szerző: RWD » 2012 máj. 13, 01:35 pm

Kép

Who's that? :)
1981 - Toyota Starlet KP62
1983 - Toyota Corolla AE86

Avatar
bepi81
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
Autód gyártási éve: 2007
Autód típusa (és generációja): Verso
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: MPV
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Hozzászólás Szerző: bepi81 » 2012 máj. 13, 02:41 pm

Én is ezt akartam kérdezni... Ultra szép autó bárkié is... :shock: 8) :wink:
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Avatar
PTom
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2011 okt. 10, 02:40 pm
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: PTom » 2012 máj. 13, 04:51 pm

Üdv! Most értünk haza, még szétnéztünk BP-en. Mi ugyan messzirõl érkeztünk de megérte. Köszönjük a vezetõségnek a kuktáknak és mindenkinek ezt a nagyszerû napot. Szinte újra gyereknek éreztem magam. :) Jó volt végre személyesen is találkozni veletek.
Képeket és videókat majd töltök fel én is.
Kép

98' AE111L-AEMDKW

Avatar
MDaemon
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2010 nov. 20, 04:41 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Harmony
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp, III ker

Hozzászólás Szerző: MDaemon » 2012 máj. 13, 05:12 pm

Köszönjük a szervezõknek a kiváló napot (meg a szakácsoknak a príma pöriket!) , nagyon jó kis kikapcsolódás volt!
2001 Toyota Corolla Sedan, 1,4 VVT-i Harmony :)

Avatar
horvatht
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: horvatht » 2012 máj. 13, 05:46 pm

bepi81 írta:Én is ezt akartam kérdezni... Ultra szép autó bárkié is... :shock: 8) :wink:
Én is akartam már kérdezni, mert mostanában többször is láttam felénk villamosról/gyalog.
(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2012 máj. 13, 06:14 pm

RWD írta:Kép

Who's that? :)
A tulaj ott áll mögötte jobb oldalt. Németbõl lett importálva kb 2 éve. Hibátlan állapot és gyönyörû. Józsi meg Doman többet tud róla mesélni.
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

Avatar
[Walaki]D`Lair
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3604
Csatlakozott: 2009 nov. 06, 05:52 pm
Autód gyártási éve: 1985
Autód típusa (és generációja): Corolla E8
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: [Walaki]D`Lair » 2012 máj. 13, 06:25 pm

Azért a hibátlan állapot nem gyenge alaposságú felújítás érdeme ;)
1985 - Toyota Corolla AE86 GT - SR20DET BlackTop //// Trackday beater
2006 - KTM 640 LC4 Supermoto /// :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2012 máj. 13, 06:27 pm

Köszi Biagio, Zsoltee a Beszéljük róla topic-ot!

Most jutok csak netközelbe és már 2 oldalas? Ezek szerint, csak nem volt olyan rossz! :)
Nagy köszönetet szeretnék mondani minden egyes klubtagnak, fórumtagnak, márka fanatikusnak és vendégeiknek, aki eljött! Szuper volt, hogy ennyien összejöttünk annak ellenére, hogy nagyon rossz idõt mondtak Szombatra. A számok kedvéért papíron 117 ember szerepelt, de mint tudjuk volt sok gyerek és késõbb érkezõ látogató, akik talán még fel sem kerültek. Szép létszám és Orga nem is lõtt nagyon mellé, hogy már Rendezvényként említi.
Nagyot mosolyogtam az érkezésnél, amikor Szullosz és a gémes autó munkásai említették, hogy álljunk félre itt az út szélére :) Hátranéztem, véget nem érõ kígyózó sor, türelmetlen sofõrök és a kanyarba a fák lombjai közt a villogó rendõrautó :D
Mondtam is, hogy találjunk ki gyorsan valami megoldást, mert, ha itt mi "leparkolunk", tuti hogy nem fogtok fát rakodni a Csepellel :) Szerencsére sikerült orvosolni a problémát. Ezúton is köszönjük a türelmeteket és a rugalmasságot. Bebizonyítottuk, hogy milyen kis helyre be tudunk préselni ennyi szép autót. Még mázli, hogy kevesebb taposást okoz 120 ember, mint 60 parkoló autó.... :lol: :lol: :lol:

Köszönet itt is mindenkinek, akik hozták és szeletelték a fát, rakták körbe kõvel a tüzet, állították a sátrakat, mérték a kompressziót, vágták fel a hagymát, paprikát.... Szuper volt látni, hogy segít mindenki mindenkinek és egy emberként, lehetetlen idõ alatt megoldanak feladatokat. Legyen az ezer éves õstag, vagy ifjú titán, viccelõdés, közvetlenség és véget nem érõ beszélgetés jellemezte a napot. Szuper volt társaság és jó volt ezt látni. :)
Köszönet Biagio édesapjának, tesójának Csabinak és Regahplay-éknek (ha valakit kihagytam jelezze), hogy 5! bográcsot kontrolláltak a tûzõ napon a könnyfacsaró füstben! Nem kis fizikai meló volt a sok-sok literes bográcsokban lévõ púpozott! adagokat kavargatni úgy, hogy ne égjen le az alljuk. Az illatából fogadni mertem volna az ízére, és nem is csalódtam. Tényleg nagyon Isteni volt a fejedelmi lakoma! Ezer köszönet! A Találkozó Részvételi Kártya kuponok miatt jelentkezzetek a következõ talin, vagy kiküldjük postán. Tényleg nagyon hálás vagyok a munkáért, hisz láttam, hogy keményen megdolgoztatok vele! :rizspekta:

Örülünk, hogy a CorOlipmia elnyerte tetszéseteket. Igyekeztünk ismét egyedi és autókhoz kötõdõ versenyszámokat alkotni. Volt, aki játéknak vette, de volt aki komoly versenynek. Csodás pillanatok voltak :)

Az autókra ugyan csak pár pillantást vetettem, de ahogy néztem nem lehetett panasz rájuk. Volt E5-tõl E12-ig minden. Turbo-s VVti, Tütés 4AGE 20V, twinturbo-s Supra motor, makulátlan széria autók, különbözõ stílusban megépített élményautók... Az emberek néha több 10 perceket idõztek 1-1 típus motortere elõtt szótlanul, leesett állal. Aki kíváncsi, böngéssze a galériákat :)

Pár kedves megjegyzés, ami megmaradt:
- Rendõrökkel beszélgettünk... "hány autó van itt srácok?" - "50-60" - "Kizárt, ez legalább 2x annyi" :D
Aki az M2-es emelkedõkön elõre, illetve hátra nézett (galériák), az szerintem ezen nem lepõdik meg. Egyébként nagy köszönet a Váci kapitányságnak ismét, hogy DÍJMENTESEN végigkísértek minket, sõt a körforgalmat is zárta a többi kolléga, hogy zavartalanul haladhassunk tovább. Mélységes tiszteletem a Biztos Uraknak! Tényleg nem a rendõrviccekben, igazoltatásoknál szereplõ intelligenciával, modorral rendelkezõ emberek. Végtelenül készségesek, közvetlenek és segítõkészek!
- Javítjuk a kvízt... Talán Zsoltee megszólal! "Szabber! Te a megoldókulcsot javítod! :lol:" És képzeljétek még hibát is talált benne úgy, hogy nem vette észre a megoldások vastagítással, számítógépen voltak megjelölve, nagy megoldókulcs fejléccel :D
- Bohi rekord idõ alatt teljesíti a VillanyÁSZ feladatot úgy, hogy közben megkérdi "az Amper számoknak felém kell állniuk?" :D még meg is fordított párat.... :D

Meg szeretném köszönni Zsoltee-nak, Szullosznak, Biagio-nak és Frool-nak az óriási munkát, több hónapnyi szervezést és zökkenõmentes lebonyolítást. Nélkülük tényleg nem sikerülhetett volna! Kérek egy virtuális tapsot nekik is, mert ez élõben lemaradt :juppii: :fel:

Összességében nagyon tetszett a nap! Várunk mindenkit sok szeretettel a nyári checkpoint-os találkozón, de elõtte a "beszólunk a vezetõségnek" összejövetelen :)

Képeket, videókat rakja fel mindenki (Orga ti is). Ha már nem engedi a tárhely, szóljatok és csinálunk újat. Toytomi, Csocsó a videóra is kíváncsia vagyunk 8)
Hamarosan töltöm fel én is.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2012 máj. 13, 06:28 pm

[Walaki]D`Lair írta:
Danee21 írta:Csatlakozom az elõttem szólókhoz, kiváló szervezés, kiváló pöri, kiváló programok, kiváló társaság és kiváló kompresszió (zdomanért). Az egyetlen negatívum a történetben hogy amióta hazajöttem nem érzem magam túlzottan jól az M2-n is félre álltam pihizni, kaptam egy ajándék napszúrást, pedig csak Matyinak akartam megfelelni láb pirítással:D
A kiváló kompresszióért tán én... :lol: :lol:
Köszönjük Walaki a részletes élménybeszámolót :lol: ....

Ja és még egy, ami lemaradt:
Személyes beszélgetés egyik fórumtagunkkal... :) "Te Matyi.. Hát ez nem egy Honda találkozó... Meg se közelíti ezt a szerbezést" :) Köszönjük a vezetõség nevében! Pedig tényleg volt fûhosszbeli probléma :)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
[Walaki]D`Lair
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3604
Csatlakozott: 2009 nov. 06, 05:52 pm
Autód gyártási éve: 1985
Autód típusa (és generációja): Corolla E8
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: [Walaki]D`Lair » 2012 máj. 13, 06:48 pm

Fasza vót' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1985 - Toyota Corolla AE86 GT - SR20DET BlackTop //// Trackday beater
2006 - KTM 640 LC4 Supermoto /// :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2012 máj. 13, 07:53 pm

Bár nagyon fájt a szívem a területért amit tavalyig tudtunk idõlegesen birtokolni (meg is mutattam Ancsának, hol volt eddig), egy remekül leszervezett találkozó részesei lehettünk. Látszott az eszméletlen mennyiségû munka. Ancsa és Nina is csak ámult. (A kutya köszöni a sok simit, az elismerõ pillantásokat, jó szavakat).
Egy nagy családhoz hasonlít az egész. Nekem ált mindig korán le kell lépnem és ált. az olimpiában sem veszek részt, de még így is megéri, és várom már a jövõ évi nagy tavaszi találkozót!

Jönnek majd képek tõlünk is!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Gabes
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2011 jan. 27, 11:38 pm
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Gabes » 2012 máj. 13, 11:03 pm

Sziasztok!

Köszönet a szervezésért és a hangulatért mindenkinek! Jó játékokkal, finom pörivel és beszélgetésekkel telt a nap. Kár a kis döccenõért az elején, de nem ölte meg a hangulatot. És az idõ is kitartott. Így tovább!!
'95 E10 Hatchback 1.3 XLi 4E-FE

Avatar
kleingy
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2007 aug. 28, 01:03 pm
Tartózkodási hely: ÉRD, Törökbálint
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kleingy » 2012 máj. 14, 10:35 am

Mi is köszönjünk a szervezést, a rengeteg munkát, idõt és energiát, és gyors helyzetfelismerést a "faszállítókkal" kapcsolatban :lol: , sokakkal sikerült végre élõben is megismerkednünk! :D :yeah: :juppii: Na és persze pont akkor indultunk volna haza, amikor a legjobban kezdtünk belemelegedni az E11 tulajokkal a beszélgetésbe. :cry:

Szóval nagy köszönet! :fel:
Kép

1999 liftback, 1.3 4E-FE

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2012 máj. 14, 12:38 pm

Ismét élvezhettük a megszokott színvonalat és az autóbuzulást! Köszönjük szépen!
Hálás köszönetem Domán Zolinak a kompressziómérést, ha Sancy-nak és BruceE9-nek jó volt a 14-s kompresszió, akkor nekem is megfelelt. (bár ennyi nincs a 4A-F-ben (csak 9,5:1), de egységesen volt jelen mind a négyben, tehát örmforrás, vígadalom) :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zed Kristianz 2012 máj. 14, 01:10 pm-kor.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
RWD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2713
Csatlakozott: 2009 nov. 17, 11:56 am
Autód gyártási éve: 1981
Autód típusa (és generációja): Starlet
Autód felszereltségi jelölése: STD
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)

Hozzászólás Szerző: RWD » 2012 máj. 14, 12:50 pm

[Walaki]D`Lair írta:Azért a hibátlan állapot nem gyenge alaposságú felújítás érdeme ;)
Netalán ez volt fent hahun milliókért?
1981 - Toyota Starlet KP62
1983 - Toyota Corolla AE86


Válasz küldése