CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: mozso » 2018 máj. 12, 10:32 pm

Köszönjük, hogy eljöttetek az idei tavaszi találkozóra és együtt tölthettünk el egy élménydús napot! :taps:
Reméljük a játékok és a csapatszellem sok kedves emléket adott. A természet idén is esőmentes napot adott nekünk, bár volt pár necces pillanat azért. Nem tudom ki, hogy van vele, de én rákvörösre égtem ma..... :oops:

Nagy dícséret a szakácsainknak és segítőiknek, nélkülük ma nagyon éhen haltunk volna.
Szintén dicséretes a csapatszellem, amit tanúsítottatok a helyszín felépítése és lebontása során. Nagyon kulturáltan és fegyelmezetten lett rend a rendezvény végen is. Ne felejtsük el ez egy természetvédelmi terület, ahol már az is kivételes, hogy a benzin- és dieselfalók odagurulhatnak ekkora számban.
Nagyon köszönjük az önzetlen klubfelajánlásokat!

Szeretném megköszönni a vezetőség odaadó munkáját, nekik is volt bőven feladatuk, hogy a mai napon minden adott legyen. :buzaly:

Az új tagok, a gyerekek és a régi CCH motorosok visszajelzését látva ez a találkozó is jól sikerült. :lol: :lol:

Fotókat és videókat osszátok meg velünk, élménybeszámolókat ide, ebbe a témába írjátok meg légyszíves.

Fotók /videók megosztásánál:
- töltsétek fel (OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox, YouTube, Indavideo, Vimeo, stb) megosztott tárhelyre
- küldjétek el azokat, pl. https://wetransfer.com/ vagy http://www.toldacuccot.hu/ -n nekünk
- CCH-s felelősök, akiket privát üzenetben keressetek: mozso vagy Zolee11

Fotók /videók CCH fórumba beágyazása így lehetséges:
- feltöltött képek beillesztése a fórumba

Találkozó szervező topik és a találkozó programja: viewtopic.php?f=1&t=2218
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: mozso » 2018 máj. 13, 09:27 am

Sanyo59 már el is küldte a szuper képeit nekünk, így az Ő és a saját galériámat már feltöltöttem. Többiek is küldjenek fotókat és írjanak ide milyen volt a találkozó szerintük.

2018.05.12. - CCH Tavaszi találkozó - Ipolyrét
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2018 máj. 13, 09:41 am

Sziasztok!

"Régi CCH-s motorosokként" az elmúlt évek során már több tavaszi, nyári, őszi és szülinapos téli találkozón vettünk részt, azonban ez a mostani új volt mindhez képest. Ezúttal már kis családként vettünk részt a találkozón, így a szempontok és az élmények is mások/újak voltak. Autós találkozó létére alig nyitogattam géptetőt, nem folytattam komoly műszaki tartalmú beszélgetéseket, viszont annál is több volt a gyermek és család téma.
Nekünk ez volt az első komolyabb kirándulásunk Ádámmal, így nagy izgalom előzte meg az utazást. A 8:00-8:40 közötti gyülekező nekünk a nagy távolság miatt korán volt. Ahhoz, hogy legalább 8:30-ra odaérjünk, 6:30-kor el kellett volna indulnunk. Én szerettem volna már a gyülekezőre odaérni, de azt is tudtam, hogy ha Ádámot hamarabb felébresztjük, akkor egész nap nyűgös lehet, így abban maradtunk Mártival, hogy megvárjuk amíg felébred és utánatok megyünk a helyszínre. Viszont Ádám a héten minden nap a szokásosnál korábban ébredt (mintha tudta volna, hogy mit szeretnék), így aznap is, és viszonylag kis csúszással, de sikerült úgy elindulnunk, hogy még ott találtuk a csapatot a gyülekező helyszínén.
Újdonság volt szintén, hogy ezúttal két autóval mentünk (sajnos valószínűleg utoljára is, mert így a költség is dupla) és Márti is önállóan konvojozhatott. Megérte, mert tetszett neki, élvezte, ügyes volt.
Ipolyrétre megérkezve teljesen automatán ment minden, senkinek nem kellett mondani mit csináljon, mindenki talált magának feladatot. A főzőhelyek olyan villámgyorsan felálltak, hogy a konvoj vége még be sem ért, de Taki tüze már füstölgött :taps:
A CorOlimpia számai nagyon jók voltak, különösen tetszett a "Nagy Durranás" feladat, ahol a biztonságos és szakszerű kerékcsere folyamatát kellett összerakni kártyákból. Valószínűleg a kapkodás miatt az utolsó két kártyát felcseréltem, így először elmentem 50 km-t, majd ellenőriztem a kerékanyákat, és csak utána pakoltam el a helyszínről a szerszámokat és az elakadásjelző háromszöget... :agyadnalvagy:
Közben megalakult a CCH-s baba-mama-(papa) klub is, így Ádámnak és Mártinak is tartalmasan telt a nap. Márti is nagyon jól érezte magát, végre kiszabadulva a négy fal közül, egy teljes napot eltöltve a természetben. Szívből örülünk, hogy a CCH nem "csak egy autós klub", hanem azon már túlnőve, de élményeit és hagyományait megőrizve, egy családi közösség is egyben.
Ádám is annyi újdonságot és élményt kapott, hogy ott napközben nem is akart elaludni. Útközben hazafelé is csak keveset aludt, így gondoltuk, hogy hazaérve gyors fürdés majd alvás reggelig, úgy ki lesz fáradva, de neeeem, még este 10-ig fel volt pörögve!
Végül őszinte köszönetünket szeretnénk kifejezni a vezetőség tagjainak és mindenkinek, aki tett azért, hogy egy fantasztikus napot tölthettünk el együtt a szabadban!

Útközben hazafelé megálltunk egy pihenőben, odajön hozzám Márti:
- "Tudod mit felejtettünk el?"
- "Nem, mit?"
- "Nem fényképeztünk! Első kirándulásunk a természetbe Ádámmal és nem csináltunk egyetlen fényképet sem! :cry: "

Szóval nagyon szépen megkérnénk mi is mindenkit, aki csinált képeket, hogy ossza meg itt a fórumon, hogy el tudjuk menteni emléknek!

Köszönjük!
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
médzsör
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007 máj. 13, 07:20 pm
Autód gyártási éve: 2015
Autód típusa (és generációja): Corolla E18
Autód felszereltségi jelölése: Active
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: RAVAZD
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: médzsör » 2018 máj. 13, 10:59 am


Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2018 máj. 13, 03:31 pm

cslaci105 írta:Szívből örülünk, hogy a CCH nem "csak egy autós klub", hanem azon már túlnőve, de élményeit és hagyományait megőrizve, egy családi közösség is egyben.
Erről van szó, kérem szépen!
Nem csak az autóink öregszenek, mi is... És felnövünk, és a párkapcsolatokból családok lesznek. Ez így van rendjén! Veletek együtt a klub is felnő ehhez.

Amikor először találkoztam Rolival (Médzsörék "kis"fia) annyi idős lehetett, mint most Zsombor... Takiék "kis"lányai is melletünk nöttek fel.
Hamarosan az első autójukkal fognak jönni a sokadik talákozójukra, akkor majd lesz újra motorháztető nyitogatás bőven... :-)

És igen, az időjárás megint kegyes volt!
Az újoncok lelkesek, az "öregek" rutinosak, a szakácsok ügyesek voltak! :taps:
A vezetőség is tette a dolgát szépen, csak én lazsáltam... Néha a főnök is pihenhet... :lol:

Köszönjük mindenkinek!

Szabber

ui.: Ki és mikor ítra ezt át itt alul?! MI AZ HOGY PUCCSOS???!!!
||
V
CCH vezetőségi tag

DELTA
ToYODA MASTER
CUCCOS - PUCCSOS

Avatar
Taki
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2010 ápr. 23, 09:48 am
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tapolca
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: Taki » 2018 máj. 14, 01:08 pm

Óriás hála a szervezésért!

Nagyon örülök, hogy ismét részt tudtunk venni ezen a SZUPER rendezvényen!
Szokásos családi hangulat, az „első találkozósok” is hatalmas arcok voltak!
Remélem mindenki legalább annyira jól érezte magát, mint mi.
A találkozó a megszokott „forgatókönyv” alapján, gördülékenyen, hibátlanul és jókedvvel telt.
A jókedvhez hozzájárult Márti apujának a barack párlata. :) (nagyon fincsi volt)

A géptető nyitogatás valóban háttérbe szorult, de nagy örömömre sok ici-pici manó volt jelen.
Tündériek voltak! Nagyon jó volt látni a jövő generációt.

A CorOlimpia megnyerésének nagyon örültem és marha büszke vagyok magamra! A kupa igen jól mutat a polcon. Nem biztos, hogy visszaviszem!!!
Jövőre igen fel kell kötnötök a gatyát, ha el akarjátok tőlem nyerni!

Hazafelé még bandáztunk kicsit ToyTibiékkel. Fagyiztunk és kompoztunk is!
Az autó is, meg mi is először voltunk kompon.
Estére kellemesen elfáradtunk. Nem volt gond az elalvással.
Kellemes találkozó volt. Remélem sokatokkal találkozunk a Nyári talin is!
Csak az az igazán bátor, aki be meri venni a hashajtóra az altatót!
1988 E9 Liftback 1.8D
1988 E9 Hachback 1.6Gti

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2018 máj. 14, 01:42 pm

Szervusztok!

Végül sikerült ellátogatnunk a 3 és fél hónapos Leventénkkel.
Jó volt látni a zsigerből működő, hosszú évek alatt kiforrott szervezést és lebonyolítást. Tudom mennyi munka, idő és energia szükségeltetik ehhez, így ŐSZINTÉN szeretném megköszönni a vezetőségnek, azt, amit beletett. Tényleg le a kalappal!
Öröm volt találkozni pár rég nem látott ismerőssel és azt is jó volt megtapasztalni, hány új érdeklődő volt ismételten. Mindenkitől elnézést, akivel nem tudtam 2 szót váltani. Pár órát voltunk csak, így a kisfiam mellett tényleg csak 1-2 emberrel tudtam diskurálni.
Meséljetek, kik álltak a dobogó 3 fokára, milyen különleges járművek voltak, ki hogy érezte magát!

Képet csak Kiki lőtt párat, de amint lesz időm feltöltöm őket a CCH galériákhoz és megosztom itt is természetesen.

A családias kontra dinamikus (autóorientált) események kapcsán kisbabás létem ellenére azt mondom akármennyire is családosodhatunk, a résztvevők egészen a tizen évesektől a hatvan éves korosztályig megoszlanak. Mindig lesz olyan, akinek még nincs gyermeke, vagy már ismét több ideje van a hobbijával foglalkozni, így még vagy már ismét nagyobb szerepet kapnak a Corollák. Továbbá azt sem szabad elfeledni, hogy mi itt mindannyian az autóink miatt találkoztunk és lettünk ismerősök, barátok. Ha nincs meg az akkori érdeklődés, nincs is közösség. Éppen ezért (ahogy már többször említettem) továbbra is amellett voksolok, hogy meg kell tartani legalább 50%-ban az autós-műszaki-géptető nyitogatós, vagy erre utaló programelekkel rendelkező vonalat is és minden találkozón hol jobban hol kevésbé, de mindkét oldalt képviselni szükséges. Ez nem olyan régen még gyakorlat volt nálam, most csak észrevétel és a legnagyobb tisztelettel említem meg. :)

Talán pont az előbbi miatt, hazafele nosztalgiából Márianosztra-Kóspallag-Kismaros fele vettem az irányt. Igazándiból csak 10 perc kitérő, azonban érdekfeszítő út és gyönyörű látvány jellemzi!
Kóspallag után (a legjobb szakaszon) találkoztunk egy TTE-192-es rendszámú :twisted: , full patika E12 TS-el. Ezüst, 3 ajtós volt és szerintem kompresszoros a felnije és a rendszáma miatt. Látszott, hogy rettenetesen féltve őrzött darab. Azt hittem csak nem találta a találkozót :) Aki ismeri, invitálja meg közénk!

Köszönö még egyszer a lehetőséget! :rizspekta:
(ja és kérem a TRK-m, mert elmaradt :D )
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Nagy Tavaszi Találkozó - Ipolyrét 2018.05.12.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2018 máj. 28, 06:14 pm

Kiki Képei ITT találhatók és a CCH Google Drive-jába is felkerültek.

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép


Válasz küldése