Zánka

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 dec. 21, 04:55 pm

Andi szerezte a szállást. Őneki a kapcsolata volt.
Nem szeretnék viszájt szítani. Tehát mostantól kérlek beszéld meg vele. Nem tudok én se nagyon többet.

De köszönöm Andi az eddigi munkát. Sajnálom, hogy még mindig így gondolod...

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 dec. 21, 04:59 pm

konásandrás írta:Tehát a Zánka Andi privát ötlete/szervezése volt?

írtam neki már emailt ez ügyben, mind a corolla-s gmailes címre, mind a saját címére, de nem kaptam rá választ...

Zánka Andi ötlete volt,de ötlet,felvetés szintjén!

Ami többeknek tetszett!
Eddig a klub programjai így történtek!
Valaki felvetette,megbeszéltük,s vagy megtartottuk vagy mást találtunk ki!

Úgy gondolom aki még arra is képtelen,hogy egy találkozón megjelenjen,az nem biztos,hogy pálcát kéne törjön egy másik tag felett!
Balázs

C-POWER!!!!!

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 dec. 21, 05:02 pm

Pontosabban mire gondolsz Balázs?

Velem van a probléma?

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 dec. 21, 05:04 pm

Pacsker írta:Pontosabban mire gondolsz Balázs?

Velem van a probléma?
Nem veled!

András írására reagáltam!
Balázs

C-POWER!!!!!

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 dec. 21, 05:05 pm

Szerintem csak érdeklődik!
Legalábbis nekem úgy jön le. Nem hibáztatja Andit!
De beszéljétek meg

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2007 dec. 21, 05:27 pm

B26 írta:
konásandrás írta:írtam neki már emailt ez ügyben, mind a corolla-s gmailes címre, mind a saját címére, de nem kaptam rá választ...
Úgy gondolom aki még arra is képtelen,hogy egy találkozón megjelenjen,az nem biztos,hogy pálcát kéne törjön egy másik tag felett!
félreérted. Pacsker jól látja a helyzetet. ha visszaolvasnád pár hozzászólásom, akkor meglátod, hogy teljesen pozitívan állok a clubhoz és egyáltalán nem akartam megszólni vele Andit, hogy nem válaszolt. csak gondoltam megmondom, hogy érdeklődtem a találkozó után... Azt hittem, hogy Ti ismeritek és tudjátok esetleg az okát.

az, hogy nem vagyok képes megjelenni egyetlen találkozón sem, azt nem értem hogy jön ide.
szeptember végén kerültem be a clubba.
azóta ha jól láttam kettő találkozó volt - mindkettő Pest környékén, ami nekem 2x 180 km.
mivel egyetemre járok, albérletben lakom, saját keresettel nem rendelkezem, így nem hiszem, hogy jogod van elvárni, hogy felmenjek ezekre a találkozókra.
Természetesen, ha lesz rá keret, akkor igyekszem megjelenni.
Különben is, ha ilyen a hozzáállás, akkor lehet, hogy jobb is ha nem vagyok ott - legalábbis részedről.

továbbá:
van egy hobbim.
ez a hegyikerékpározás.
évente mondjuk van 10 verseny.
itt ugye nevezési díjat kell fizetni. ami 2000-5000 Ft.
a versenyek megrendezése Soprontól, Zalaegerszegtől kezdve Egerig terjed.
ha utánaszámolsz, hogy ezekre eljutni, előtte éjszakára szállást keresni valamint az étkezést is fedezni kell, meglátod nem kevés pénz.
akkor a felszerelésről és a sporteszközről nem is beszéltem.
a mezőnyben sokaknak kerül nagyjából annyiba a bicaja, mint a Te autód, sőt ...
ruházkodás szintén nem aprópénz. nadrág, mez, sisak, cipő, kesztyű, stb... stb... stb... simán el lehet költeni rá 100 ezret, ha rendesen bevásárol az ember.

továbbá
október óta alapozok a jövő évi szezonra. ez heti 5-6-7 edzést jelent. valamilyen szinten itt figyelni kell a táplálkozásra is. szintén pénz...

szponzorom nincs. senki külsős nem ad egy fillért sem.
ha Te ezek mellett még bele tudnál kalkulálni mondjuk havi egy tank benzint, akkor várom a javaslatot, hogy lehet megvalósítani.


bocsánat a kitérőért, de nem értettem a kollega ezen panaszát, muszáj volt kifejteni a véleményem, elmondani a gondolataimat
E11 facelift

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 dec. 21, 06:01 pm

konásandrás írta:
B26 írta:
konásandrás írta:írtam neki már emailt ez ügyben, mind a corolla-s gmailes címre, mind a saját címére, de nem kaptam rá választ...
Úgy gondolom aki még arra is képtelen,hogy egy találkozón megjelenjen,az nem biztos,hogy pálcát kéne törjön egy másik tag felett!
félreérted. Pacsker jól látja a helyzetet. ha visszaolvasnád pár hozzászólásom, akkor meglátod, hogy teljesen pozitívan állok a clubhoz és egyáltalán nem akartam megszólni vele Andit, hogy nem válaszolt. csak gondoltam megmondom, hogy érdeklődtem a találkozó után... Azt hittem, hogy Ti ismeritek és tudjátok esetleg az okát.

az, hogy nem vagyok képes megjelenni egyetlen találkozón sem, azt nem értem hogy jön ide.
szeptember végén kerültem be a clubba.
azóta ha jól láttam kettő találkozó volt - mindkettő Pest környékén, ami nekem 2x 180 km.
mivel egyetemre járok, albérletben lakom, saját keresettel nem rendelkezem, így nem hiszem, hogy jogod van elvárni, hogy felmenjek ezekre a találkozókra.
Természetesen, ha lesz rá keret, akkor igyekszem megjelenni.
Különben is, ha ilyen a hozzáállás, akkor lehet, hogy jobb is ha nem vagyok ott - legalábbis részedről.

továbbá:
van egy hobbim.
ez a hegyikerékpározás.
évente mondjuk van 10 verseny.
itt ugye nevezési díjat kell fizetni. ami 2000-5000 Ft.
a versenyek megrendezése Soprontól, Zalaegerszegtől kezdve Egerig terjed.
ha utánaszámolsz, hogy ezekre eljutni, előtte éjszakára szállást keresni valamint az étkezést is fedezni kell, meglátod nem kevés pénz.
akkor a felszerelésről és a sporteszközről nem is beszéltem.
a mezőnyben sokaknak kerül nagyjából annyiba a bicaja, mint a Te autód, sőt ...
ruházkodás szintén nem aprópénz. nadrág, mez, sisak, cipő, kesztyű, stb... stb... stb... simán el lehet költeni rá 100 ezret, ha rendesen bevásárol az ember.

továbbá
október óta alapozok a jövő évi szezonra. ez heti 5-6-7 edzést jelent. valamilyen szinten itt figyelni kell a táplálkozásra is. szintén pénz...

szponzorom nincs. senki külsős nem ad egy fillért sem.
ha Te ezek mellett még bele tudnál kalkulálni mondjuk havi egy tank benzint, akkor várom a javaslatot, hogy lehet megvalósítani.


bocsánat a kitérőért, de nem értettem a kollega ezen panaszát, muszáj volt kifejteni a véleményem, elmondani a gondolataimat
Rendben
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2008 jan. 03, 09:55 pm

nah, akkor lesz vagy nem-e lesz zánkai összeröffenés?
vagy még mindig korai a kérdés?
:)
E11 facelift

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2008 jan. 03, 10:20 pm

konásandrás írta:nah, akkor lesz vagy nem-e lesz zánkai összeröffenés?
vagy még mindig korai a kérdés?
:)
én is ezt kérdem 8)
Kép

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 jan. 03, 10:22 pm

Ha nem is zánkára, valahova tuti, hogy megyünk. Én személy szerint már voltam zánkán, anno Szaközepes kirándulás volt. Ha jól emlékszem hogy ott voltunk. Még moziba is voltunk. Nagyon nagyon szép hely, szép a part is. Lehet rohangálni kirándulni... Mi előszezonban voltunk. Hideg víz, sötét és társai és éjszakai hűvös. erre kell most is számítani. De sztem nagyon szép hely. Én sajnos nagyon kevés helyen jártam eddig, hogy felvessek valami jó kis heyet. Amit még tudnék mondani érdekességet, az Zsámbék. A Romtemplom. Marhaszép tály. Húú hát nem tom még mik vannak. Tuti sok szép hely van...

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2008 jan. 19, 04:18 pm

lesz-e valami februárban?

ha nem is Zánkán, de valahol?
E11 facelift

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 jan. 19, 08:07 pm

Két napos semmiképpen sem.

Valamit megpróbálunk szervezni igen még a Toyota múzeum előtt! Közeleg a klub szülinapja! 1 napos kis autókázós valamit lehet beiktatunk. De még nem volt időnk foglalkozni ezzel Zolival. Majd ráállunk, csak mindenkinek van dolga.

MSN-n beszélünk előtte.

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2008 jan. 19, 09:57 pm

nem erőltetem, nem sürgetem, csak megígértem, hogy lesz checkpointos móka, aztán akkor arra készülni szeretnék, hogy jó legyen :)

esetleg majd valamikor - akár nyáron - lehetne a Velencei-tónál is tali. viszonylag az ország közepe, mindenkinek elég távol van, fürcsizni is lehet...
E11 facelift


Lezárt