CCH Szilveszter

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Lezárt

Részt vennél a közös szilveszterben?

Igen, bulizni akarok :)
16
89%
Nem, Otthon akarok szottyadni :D
2
11%

Szavazatok száma: 18

Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 30, 08:19 pm

Na csupa jól alakul most úgy látom mégis :) Jól van. Sajnos nekem is vannak negatív dolgaim de most este egy pici pozitív is történt majd amikor lessz rá alaklom megtudjátok mi az :)

Na szóval DVD filmet azt tok vinni egy párat no para.
Zenei CD-t MP3 CDt egy rakással tok vinni, most tényleg nem azért de van úgy durván párezer óra zeném :lol: De amiket elmebetegeket én hallgatok attól ti meghóttók :D Na mind1 azért viszek japanese zenét is már. Illetve félig japán de nem baj.

Kábeleket viszek viszont Van RCA RCA meg JACK RCA is meg JACK JACK is.

Holnap reggel 9 kor keresztúron természetesen ottleszek. Sztem autószerelő készletet is hozzatok. Próbáljunk már az enyémen varázsolni mert még mindíg iszik mint a félrészeg :d Képzeljétek ma tankoltam és 35 litertől sem ment tele. Ez durva.

Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 dec. 30, 08:28 pm

Nekem is van pár kebelem, ha kell elviszem. Layosh nálam van csavarhúzó, meg szerszámosláda! Megtegergetjük a karbid :lol: :lol: Na de hány literes a tankod? 35ből nekem sem megy tele! Előző Toyglim 45 lityós volt, szerintem a mostani is annyi, de még sajnos nemtudtam teletankolni

Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 30, 08:50 pm

Pampi írta:Nekem is van pár kebelem, ha kell elviszem. Layosh nálam van csavarhúzó, meg szerszámosláda! Megtegergetjük a karbid :lol: :lol: Na de hány literes a tankod? 35ből nekem sem megy tele! Előző Toyglim 45 lityós volt, szerintem a mostani is annyi, de még sajnos nemtudtam teletankolni
Hehe. Köcci de tod ez már EFI injektoros. De valamit tuti lehet ezzel is varázsolni. Olyan nincs hogy nem. Minden autónkal ez volt hogy mindíg volt valami rejtett dolog. Na mind1 majd meglássuk.

Na ja ne is mond nálam sem sűrűn van teli tank. Most is nézem monodm 35 litiy és már 10 000HUF na jólvan modnom ettől többet már azért ne. De úgy néz ki hogy mindenestől kb 40 literes a tankom, tod ez csak 1,3as. Andinak neki 28-30 lityi és cső teliig van nem vágom. Vagy csak az enyémbe már a csak a csőbe volt brenya? Hát nem tom. Áhh majd holanp ott leszünk sokan lehet kísérletezni...

Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 30, 09:38 pm

Nah örömmel jelenthetem, hogy megtaláltam az összes szükséges kábelekt számszerint sokat :d

Kb 6 méteres három szálas RCA-RCA JCV kábel :D (Audio - VIDEO)
JVC 2*2 RCA :D

S-video - RCA konverter kábel.
Két RCA - JACk átalakító három fajta :D

Jack Jack kábel kétfajta meg mittomén még, jah igen hozok egy VGA kábelt is ha kéne. hát meg mittömén még :d Van egy pár darab.

Nah meg beraktam egy adag DVD filmet meg CD ket is :) Remélem jókat :D

Holnap talizunk páááááááá.

kis_andras
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kis_andras » 2007 dec. 31, 05:08 pm

buék nektek, jó bulizást :lol:
kisa.
E12 facelift

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 jan. 02, 07:28 pm

Téma lezárva, és az élménybeszámolós hozzások áthelyezve, a Beszéljüünk Róla-ba.

Lezárt