Tavaszi találkozó

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 05, 02:25 pm

Elképzelhető! De úgyis találunk egy nyugis csatit. Egyik ismerősömtől kölcsön tudok kérni egyet a talira. Te hozol?

ae86corolla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 07:21 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: ae86corolla » 2007 ápr. 05, 08:17 pm

Sziasztok srácok nekem jó a 21ke csak a helyszinröl kérek majd infót! Végre toyotások között vagyok (leszek) Ha valami változás történik csak jó irányba legyen! Tamás vagyok csak a felhasználónevemet nem tudom megváltoztatni (nem tudom miért)

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 05, 09:11 pm

Pampi írta:Elképzelhető! De úgyis találunk egy nyugis csatit. Egyik ismerősömtől kölcsön tudok kérni egyet a talira. Te hozol?
Sajnos nem tok hozni nekem nincs rádióm, de mostmár nagyon ideje lessz beszerezni. Majd veszek valami sima TESÓ ból valami vóki tókit :)
Talán használható ennyire.

Avatar
anzsel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2007 márc. 12, 11:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
ez csak egy proba

Hozzászólás Szerző: anzsel » 2007 ápr. 05, 10:31 pm

Ez csak egy proba mert meg nem nagyon vagyok tisztaban ennek a forumnak a hasznalataval...
Nem nagyon irtam idaig mert matyussal szinte mindennap beszélek igy tudom a legfrissebb fejleményeket.De most minden másképp lesz. :D
de ha jo helyre kerül az üzenet akkor , mint már matyussal egyeztettem nekem is jo a 21.-e. A rádiós üggyel kapcsolatban szerintem ha tudok en is csak egy szar minőségüt tudnek hozni... ami nem tom mennyire megbizhtao.
AE92 gti ( 4A-GE)

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 ápr. 06, 12:32 pm

Sziasztok!

Részemről 90%ban ok a 21-e!
A Cora parkoló is ok.
A barátnős dolog meg háááát!
Nem tom!
Legyen többség dönt!
Hogy akarunk sörözni,ha du hazajövünk?
A kaját,piát ki állja?
Összekéne dobni nem?
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 ápr. 06, 12:46 pm

Ja igen!

Van 2 cb-m!

Csak elem kell bele!

Kb.3 km-ig jó!

Az esti tali mikor lenne?

Benne vagyok,csak tudjam kb. max.5 napra előre,mert a meló közbeszólhat!

Köszi!
Balázs

C-POWER!!!!!

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
hali

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 06, 04:51 pm

haliho.bocsi hogy csak ritkán tudok irni de nem mindig vagyok gépközelben.nekem tökéletes a cora,de van 1 kis gondom.nem biztos hogy oda érek 9re lehett hogy 1 kicsit késni fogok,mert reggel van még egy kis elintézni valom,de meg probálok sietni.egyébként sajnos én nem fogok tudni cb-ét hozni.ma hajógyárira nem jönn vki?

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 06, 08:59 pm

Szia Istu!

Lehetséges, hogy kimegyünk Pampival ma gyorsulásra. MAjd keressük az autódat:) Csak már késésben vagyunk sajnos:(
Azért remélem kiesünk még időben.

Nem 9 kor van gyülekező a találkozón a Coránál, hanem később. Majd olvasd el a mailjeid. És válaszolj is kérlek! Kell nekem az összesítéshez!
Köszönöm!

Avatar
C0l0S
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2007 ápr. 09, 12:45 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: C0l0S » 2007 ápr. 09, 12:52 pm

Sziasztok!!!!
Remélem a találkozoig megcsinálják a motorom és ott tudok lenni a sok corolla fan közt!
Szép napot midenkinek!

Udv:Colos

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 12, 08:26 pm

Sziasztok!

Lassan le kéne tutira fixálni az időpontot, nem?

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 12, 10:35 pm

Sziasztok!

Ha minden igaz sikerül úgy alakítanom a dolgokat, hogy mégis el tudok menni a talira. Sajnos egyenlőre cb-m nincs, de kérdezősködök, hátha lesz kölcsön. Hogy is áll akkor ez a barátnős dolog? Mondjuk az enyém nem repesett :D aszonta mit csinálna ő annyi ideig? :D
Hányan vagyunk eddig? Csak hogy készüljek lelkileg, hogy milyen hosszú lesz a Cory konvoj. 8) Várom már... nem kicsit....

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 ápr. 13, 08:18 pm

Sziasztok!

Én megyek!
De mikor is?
21 v.22?
Viszek 2 cb-t is!
Várom már nagyon!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 14, 11:15 am

Halihó!
Én is megyek, és 1 db PMR-t (vokitokit) viszek. Nem mindegy, hogy CB vagy PMR :!:

Pacsker
TALÁLKOZÓ IDŐPONT!

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 14, 03:26 pm

Elnézést kérek mindenkitől, hogy csak most tudok válaszolni!

Akkor úgy néz ki tisztázódott!!! Április 21. Mához egy hétre. fél 10 és 10 óra között találkozó a Fóti Cora parkolójánál!!!

10 feletti létszám lesz. Ez már biztos! Örülnék, ha mindenki el tudna jönni, de ez sajnos kivitelezhetetlen. Ha van olyan ismerősötök akiről tudtok, hogy klubtag szeretne lenni, csak még nem regisztrált, nyugodtan hívjátok! Had gazdagítsa a Corollákat. Legyen hosszabb a konvoly:) :wink:

Akkor a Börzsönybe megyünk. keresünk valami füves placcot, ahol lehet sütögetni és be is tudunk állni egy kupacba egymás mellé. (a fotózásért mindent:) ) Van már ötlet, d eha nem ó keresünk másikat, addigis autókázunk :D Természetesen mindenki hívja barátait, barátnőit aki akarja.
Bográcsot hozok én (is). Kérem jelezze akinek van és tudja hozni! A hozzávaló kaját majd megvesszük mondjuk a Corában. Ha esetleg valaki/valakinek a hozzátartozója nagy vadász, írjon és megbeszéljük, hogy hozzon ő húst. Összedobjuk rá a pénzt. De azért egyet értünk, hogy más egy vadpörkölt, meg egy tescos marhapöri :lol:
PMR-t is tudok hozni nagy valószínűséggel! 2-t is. Többen írtátok, hogy ti is be tudtok szerezni. Köszönöm! Minél több, annál jobb!
Kérésem még annyi lenne:, hogyha valaki meg tudja tudakolni, hogy a Börzyönyben jövőhétre nézve van-e űzgyújtási tilalom, azt megöszönném!
Mit írjak még?
Hogy ki mossa le az autót és ki nem, az magánügy, de szerintem egyhangú lesz a válasz :lol:
Akármiféle kérdés van, írjatok, akár a Fórumra akár mailbe.

További szép napot mindenkinek!

(már csak egy hét :!: :lol: :lol: :lol: )

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 14, 03:30 pm

Pampi láttalak többször is már az új felnivel. De vaksi vagy és nem veszel észre :lol:
Nagyon jól mutat rajta! Tényleg. Annyit dobott rajta, hogy hihetetlen. Fiatalos és sportos lett!
Mi van a lengéscsillapítókkal?


Válasz küldése