Tavaszi találkozó

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)
Tavaszi találkozó

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 10, 04:49 am

Ha már elegen vagyunk és mindenkinek megfelel, kinevezünk egy szép tavaszi napot az első komolyabb összeröffenésre! Lássuk hanyan vagyunk és ismerjük meg egymást, hogy legyen kire rávillogni az úton! :P
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)
CCH találkozó Április 21-e Szombat

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 18, 01:59 pm

Pacsker üzenete:

Kedves tagok! Szerintem azért vana fórum, hogy beszéljük meg kinek mikor és merre jó. Így minél többen el tudunk menni.
Személy szerint úgy gondolom legyen a találkozó Pesten. Nem azért, mert itt lakom, hanem mivel "elfogadott központja az országnak". Itt találkoznánk reggel 9 óra fele mondjuk, aztán együtt irány Visegrád vagy Tata, vagy akármi. Mondjuk egy 100ason belül. Valami szép természetes környezet. Jó nagy füves placcal:) Ott lehet fényképezni és miközben főne a fincsi hami megismerhetnék azok egymást akik még nem találkoztak, megoszthatnánk tapasztalatainkat, beszélgethetnénk.
Nos ez most egy felvetés. Felőlem lehet Miskolcon is:) A lényeg, hogy mindenkihez nagyjából egyforma közel legyen. Ha jól tudom lesz tagunk nemsokára balatonról is és ugye már van Leskó Gergő, vagy akár Pap Attila is akik meg pont ellenkező irányba laknak. (Hernádkak, Levél) Ezért gondoltam, hogy jó kompromisszum lenne Pest.
Akárkinek akármi má sötlete van írja le és megpróbáljuk úgy tervezni, hogy mindenkinek jó legyen!!!Smile
Na és a legfontosabb! Szerintem legyen 1 hónap múlva kb, addigra a honlapon is lesz frissítés, az elég idő, hogy egyzetessünk és addig remélem csatlakozik még pár tag, így minél többen tudjuk villogtatni az autókat:) egy kikötésem lenne, hogy legyen szép napos jóidő, csak ezt még nem tudom lebeszélni:)
1szóval én azt mondom, hogy legyen április 21, 22.-ei hétvégén! Azon belül legyen szombat 21.e!
Tehát A következő CCH találkozó Április 21-e Szombat!!
Ez természetesen egyenlőre rugalmas!
Kérem mindenki írjon, hogy jó-e neki, esetleg elrakjuk vasárnapra (másik 7végére), vagy van más ötlete a helyszínre.
A válaszokat és visszajelzéseket előre is köszönöm!
**************************************************
Tisztelt tagok és szinpatizánsok, erre készűljetek!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 18, 02:13 pm

Egyvalamit tisztázzunk, barátnős buli lesz? De akkor több barátnővel, ne unatkozzanak ők se :D
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
sziasztok

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 márc. 18, 07:17 pm

sziasztok.ha esetleg szovan barmi féle találkozorol és szoltok akkor én nagyon szivesen mennék,de ha van ugy mond "rogtönzött találka is"az is érdekelne.vegre corollások között. :D

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 18, 10:22 pm

istu írta:sziasztok.ha esetleg szovan barmi féle találkozorol és szoltok akkor én nagyon szivesen mennék,de ha van ugy mond "rogtönzött találka is"az is érdekelne.vegre corollások között. :D
Naná,hogy szó van, olvass vissza és látod. Jó placcos hely kell nekünk a sok kocsi miatt!
Apropó, nem veled találkoztam péntek este a meki előtt s kaptál tőlem egy szórólapot?
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 márc. 20, 05:22 pm

Zed Kristianz írta:
istu írta:sziasztok.ha esetleg szovan barmi féle találkozorol és szoltok akkor én nagyon szivesen mennék,de ha van ugy mond "rogtönzött találka is"az is érdekelne.vegre corollások között. :D
Naná,hogy szó van, olvass vissza és látod. Jó placcos hely kell nekünk a sok kocsi miatt!
Apropó, nem veled találkoztam péntek este a meki előtt s kaptál tőlem egy szórólapot?
velem tutti hogy nem találkoztál mekinél,nekem a hajógyáriszigeten rakta rá vkia szorólapot.bár az én automat könnyü fel ismerni mert 1 nagy narancssárga skorpio van a jobb oldalán ázt láttam hogy ápr.21én lesz tali csak nekem elötte tudnom kell pontosan az idő pontot mert ugy kell a beosztásomat intéznem a melohelyemen.

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRD » 2007 márc. 21, 01:03 pm

HI !!Én ott leszek!!! A Pest nekem is jó!!! A placc helye már megvan??

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 21, 08:07 pm

Eddig nekem is jó az időpont, a hely keresése folyamatban!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 márc. 21, 09:30 pm

sajna nekem nem jó az idő pont mert adigra nem lesz kész a szekér de majd tegyetek fel képeket :twisted:

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 21, 10:33 pm

Kár :roll:
Mi hiányzik még?
Lefújni a lököst?
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Pacsker
Helyszín

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 márc. 23, 12:48 pm

Eddig Totya kivételével mindenki visszajelzett, hogy jó neki a 21.e!
Mi hiányzik az autó fejlesztéséből? Minek kell elkészülnie?
Ha csak optika, akkor gyere nyugodtan. Én is pont lökös fújás előtt leszek és nem fog tündökölni a szépségem még sajnos:( De majd csinálunk rá akkor 2 hétre is egy találkát :) !! Mármint ha lesz rá igény:)
Remélem lesz!
Ha pedig motorikus, műszaki a probléma, ami nem készül el addig. Hát azért van a klub!!!:):):) Szólj! Segítünk tanácsokkal, tapasztalatokkal, ... Nem egy tagnak van olyan mint a tiéd :lol: Alkatrész ügyben is szólj nyugodtan... Hátha olcsóbban tudok :wink:
Csak gyer gyere gyere:)
Az a lényeg, hogy te is ott legyél közöttünk!

Pacsker
[size=18]Helyszín[/size]

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 márc. 23, 01:04 pm

Tehát:) Ha Totyát is sikerült rávennünk, hogy jöjjön, akkor beszéljük meg a helyszínt. Többen érdekldtek már mind e-mailben mind itt a fórumon keresztül. Abban eddig egyet értettünk, hogy legyen akkor Bp.
Azon belül. Először is legyen maga a "randez-vous" egy nagyobb parkolóban. Mármint, hogy ott is csinálhassunk pár fotót. Nem uolsó sorban, hogy elférjünk.
Erre budapesti tagok segítsgégét kérem. Ötletek
Én is felsorolok pár helyet. Hogy lehessen szavazni:)
- Pólus parkoló hátulja (M3) ról könnyű megközelíteni.
- Lurdy parkolója (hungária krt. mellett)
- Valamelyik Tesco, Auchan parkoló
most hirtelen nem jut több eszembe. Olyanokon gondolkodom, hogy hétvégén se legyen fullon...

Ott gondolom lennénk 1, másfél órácskát (megvárnánk a többieket) aztán onnan go valami szép kis természet. Természetesen úgy, hogy át kelljen menni a városon :lol: Mutassuk meg a kicsikéket! Gondoltam egy helyre azt hiszem a Csóványos hegy oldalában van. patak is folyik mellette, nagyon szép és van nagy füves placc is.
Aztán mehetünk a Pilisbe is, Börzyönybe is, akár Visegrád, Dobogókő. Nekem teljesen mindegy! vagy csak egy nagyjáboli uticélt választunk, és megállunk majd ami szimpatikus.
Aztán ott egy kis sütögetéssel, főzögetéssel összekötött traccsparty, motorháztető nyitogatás, portfólió készítés :lol:
Ott gondolom el is töltenénk a nap nagyobb részét. Onnan vissza Pest, elbúcsuzunk, aztán mindenki go home.
Valami ilyesmit gondoltam ki.
Írjatok mi tetszik, mi nem tetszik, javaslatok, ötletek a helyszínre, programokra.

További szép napot!

ui.: már várom nagyon :wink: :lol: :lol:

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 márc. 23, 05:05 pm

Tuti batár nagy parkoló és mindíg van hely -- M3 kivezető melletti Cora parkolója. Találkahelynek lehetne ez! Mit szóltok hozzá? Valahol hátul gyűlnénk, a AAA autókereskedés és az Cora közt.

Csóványos hegyi parkesz nekem megfelel!

Ami fontos a kapcsolattartás végett, akinek van, hozzon CB-t! Ne egyet, 3-4 db jó volna. A konvojozás közben se szakadjunk el.

A randevú időpontját 8.30-9h közti megérkezésekkel lehetne pontosítani. Korán gyűlünk, sokáig maradunk! :)

Ismételt kérdés: barátnős összeröffenés lesz v. szigorúan kanbuli?
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRD » 2007 márc. 23, 05:36 pm

:roll: :roll: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TRD 2007 ápr. 22, 09:48 pm-kor.

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely
Re: Helyszín

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 márc. 24, 08:28 pm

ááááá most készül a fényezésem és telejesen szét van burítva a gép ha érdekelnek az állapotok a carstylingonn + nézhetitek hogyan készül a kicsike :lol: dokumentálom az egész folyamatot
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=18302
ez az az oldal :twisted: amugy április 30 ra kész lesz akkor 60 ba lesz tuningtali és + hívtak kiállítónak .Aki tud jöjjön 8)


Válasz küldése