Tavaszi találkozó

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 14, 03:33 pm

Balázs örülök, h jössz mégis!
Szeretettel várunk! A találkozóig szerezzetek még több AE82-t is:D
vagy akármit!:)
Barátnős kérdés? nemtom... szerintem én is csak haverokat hozok. Nem tudna mit csinálni egy napon keresztül az én kedvesem sem :D Biztos mosolyogna, meg elnézné ezt nekem, csak lehet hozzá se tudnék szólni egész nap. Eléggé máshol járna az eszem.

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 15, 01:09 pm

Na szia Pacsker!

Először is bocsi, hogy nem vettelek észre, néha vak vagyok.... :D
Köszi a gratot, nekem is nagyon tetszenek, és ha már nektek is, az csak jó lehet! 8) Hát nem fogod elhinni.... kicserélték a gátlót, és kiderült, hogy azért kopogott mert el van törve a jobb rugóm :cry: De jövőhéten veszek egy bontottat, és a taliig meg lessz csinálva. :twisted: Már nagyon várom a találkozót, és megpróbálok még több AE82-est tagot szerezni! :lol:

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 ápr. 15, 09:31 pm

Sziasztok!

Megvan az új kipufogó! :D
Remus.

Végre!

Mélyen duruzsol a kicsike!

Várom a talit!

Matyi!

Új képeket,hozzá fűzni valót újra a mailre küldjem?

Köszi!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 16, 09:31 am

Én oda szoktam, szerintem küldd nyugodtan, legfeljebb legközelebb másikra küldjük. :D

Hátsó dobot raktál fel, vagy kompletten a leömlőktől? Írnál róla részletesebben a Típusok, és azon belül a te autód topikjába?

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 16, 11:18 am

Szisztok!

Igen a clubos mailre küld légyszi! Feltöltöm amint tudom:)
CindR már megtanulta :D :D
A kipu engem is érdekel. Most még csak két vég van az enyémen. Igaz már van egy kis hangja, mert sokat mentem vele. Nagyon beégett a dob. Tegnap is egyhuzamba 670 km-t vezettem le :lol: Igaz ki is ütöttem magam. Bezuhantam az ágyba utána.
Nekem is esedékes lesz szem egy kis átfolyós kipu. Valamit ki kell már találnom. Meg kéne hallanom már az 1.6 16V-et :D Viszont nem akarok civices repedt fazekat, hanem valami mély durmogósat.
Az autó felétől már 50es vadi új rendszer megy végig. Remélem ettől is szebb hangja lesz. Na valamit kitalálok.
A tied is csak hátsó dob? Vagy leömlő, sportkat, meg minden? Majd meghallgatom mindenképp! már csak 6ot kell aludni :lol: :lol:

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 16, 03:02 pm

A kipuff engem is érdekelne. Most gyárim van egy teszkós véggel, hát mintnemondjak... ocsmány :lol: Nekem is valami mély dorombolos kell, de abból is valami lájtos, nem akarom hogy menetközben beszélgetni se lehessen! :lol:

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
:)

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 16, 06:37 pm

sziasztok.nem tuddom hogy ti hogy vagytok vele de én már várom a 7véget,és már vágom a centiket mint a katonák az utolsó napokon.:)
sajnos én nem tudok vinni cb-ét,de azért még megprobálok szerezni.
de van még 1kis problémám,hogy 21én reggel van még 1 kis dolgom,és lehett hogy késni fogok de nagyon meg probálok siettni.legyetek jók.istu

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Re: :)

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 17, 08:40 am

istu írta:sziasztok.nem tuddom hogy ti hogy vagytok vele de én már várom a 7véget,és már vágom a centiket mint a katonák az utolsó napokon.:)
sajnos én nem tudok vinni cb-ét,de azért még megprobálok szerezni.
de van még 1kis problémám,hogy 21én reggel van még 1 kis dolgom,és lehett hogy késni fogok de nagyon meg probálok siettni.legyetek jók.istu
Hát én is pont így, minden tekintetben... :D Jó lenne, ha már szombat 8 lenne, mert akkor már indulnék valahova... őőő.... lehet hogy mosóba? :roll:
CB-m nekem sem lesz :(

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 17, 09:15 am

Hát igaz, hogy a XVI ba lakok de kapásból nem fogok tudni aludni, és már kb 8 kor megyek kocsit mostni meg takaírot meg ilyesmi. Konkrétan a Parkoló melyik részében találkozzunk mert úgyis én leszek az első :lol: Főleg állat leszek mert mostmár űber jók a fékeke a kocsin bár még koptatni kell őket.
Egy sportdob nekem is jó lenne me ami most rajta van az majdhogynem túl halk. De nagyon nem akadékoskodok rajta mer jövő hónapba tervezem az új fejegységet meg a mélyládát. :) Inkább azt akarom hallani. Majd a talin meghallgatjátok az enyémnek a hangját. Nagyon szolid picit dörmögős, alapjáraton semmi hang. Viszont ha már 8300 at prögöt a motor ott már megint a motor a hangosabb :) Na nem baj SZOMBATON TALI TALI TALI....

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 17, 09:17 am

ja meg sztem mindenki végezze el a tali előtt a kis meg nagydolgát, me az lessz hogy megyünk és mindeki sikít hogy álljunk meg. És arra csak bevadulok :D Nehogy száguldozzak. A füves placcnál meg arra gondoltam a végén AE 86 okkal föl lehetne szántani :D

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 17, 11:01 am

Most pénteken valaki kijön hajógyárira? Én kimegyek 8 ra és kb 10 ig maradok. Sztem legalább annyit lehetne személyesen megbeszélni hogy a Cora parkolóba hol talizzunk bár sztem minél távolabb magától az áruháztól a parkoló szélén az út fele. Ezt úgy értem ahogy megy az Ember a parkolóba ott szélen lehet menni a Brico Store fele ott nincs legalább annyi körforgalom.
De csak feltűnünk egymásnak. Én mondjuk biztos odaérek 9:15 körülre és majd ott világítok mint a világítótorony. :D Vááááá alig várom.
Na aki esetleg ki tud jönni hajógyárira az jelezzen. Most pénteken hogy voltam egyedül képviseltem a Corollás társadalmat.

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 17, 03:42 pm

Mi lesz a hajógyárin?

Egyre jobban be vagyok sózva, tegnap beszereztem egy lökhárító felújítót is, csak hogy még szebb legyen a kincsem. :D

Bevallom, nem gondoltam hogy ennyire rápörgök, és így fogom várni.. :D 8)

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 17, 03:42 pm

Hello Layosh!
Én is már nagyon várom a talit, és tuti én sem fogok tudni aludni. Szerintem én is korán fogok a corához érkezni! :lol: Gyorsulásra lehet kinézék, majd még írok ezzel kapcsolatban, még nemtudom mi lessz még péntekig :D

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 17, 03:43 pm

Gyorsulás szokott lenni a hajógyárin! Kijönnél te is Balázs????

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 17, 04:49 pm

[quote="Layosh"]Most pénteken valaki kijön hajógyárira? Én kimegyek 8 ra és kb 10 ig maradok. Sztem legalább annyit lehetne személyesen megbeszélni hogy a Cora parkolóba hol talizzunk bár sztem minél távolabb magától az áruháztól a parkoló szélén az út fele. Ezt úgy értem ahogy megy az Ember a parkolóba ott szélen lehet menni a Brico Store fele ott nincs legalább annyi körforgalom.
De csak feltűnünk egymásnak. Én mondjuk biztos odaérek 9:15 körülre és majd ott világítok mint a világítótorony. :D Vááááá alig várom.
Na aki esetleg ki tud jönni hajógyárira az jelezzen. Most pénteken hogy vo
ltam egyedül képviseltem a Corollás társadalmat.[/quote
csaó.én tuti hogy megyek ki szigetre,bár amint hallottam,hogy elepték a rendörök a szigetet mult héten.meg beszélhetünk vmit hogy talizunk elötte mert én meg a 15kerben lakok.


Válasz küldése