Minitali

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 máj. 05, 09:19 pm

CindR írta:A hétfő nekem egyenlőre jó. Mindig a pólusnál lesz a minitali? :oops: :roll:
szerintem az mindenkinek ok.nem?
mikor tali ott?
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 06, 07:57 am

Nekem a vasárnap a jó,hétfőn sajnos dolgozom.A pólus parkolója azért jó,mert szerintem mindenki ismeri,egy kicsit kintebb esik,nem kell a belvárosban araszolgatni és hatalmas üres placc van.
Sikerült szereznem egy javítási kézikönyvet régi benzines corollákhoz.Magyarul,képekkel illusztrálva szinte minden benne van a hengerfej-felújítástól kezdve a hűtőrendszeren át a fékekig stb...Robbantott ábrákkal.Ha valakit érdekel elvihetem egy minitalira!
AE92 Gt-i

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 máj. 06, 10:31 am

Nekem is a vasárnap lenne jó! Steve az AE82-es Corolla is benne van? Nem az a Haynes Manual? Magyarul van??? :lol:

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 06, 11:24 am

Ma este 7-től éjfélig dolgozom. :(

Pampi, valamikor, ha összejön egy minitalin amin mindketten ott vagyunk, cserélünk ótót egy kis kör erejéig? :D Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy mit kéne tudnia ennek a motornak. Van egy olyan érzésem, hogy a már említett tüneteken kívül, most gyenge is az enyém.
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 06, 12:45 pm

Pampi írta:Nekem is a vasárnap lenne jó! Steve az AE82-es Corolla is benne van? Nem az a Haynes Manual? Magyarul van??? :lol:
Csak a 87-től-92-ig gyártott corollák vannak benne.De szerintem ezekben van egy csomó minden ami a régebbiktől (pl.:AE-82) lett átvéve.
Nem a Haynes Manual.Ez teljesen magyar!
AE92 Gt-i

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 máj. 06, 01:32 pm

Jah, nembaj majd akkor belekukkantok ha talira elhozod. Hátha van benne egy két okosság!

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 06, 01:35 pm

Na akkor lesz mai találkozó,vagy nem?Én olyan 5-6 körüllre gondoltam.Ha valaki jönni akar,az jelezze!!
AE92 Gt-i

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 06, 01:37 pm

Sziasztok!

Nekem akár a ma este is jó, igaz nem túl sokáig, mert holnap 4kor kelek(dolgozok :? )
A holnap viszont szerintem teljesen ok, mert kora du. vége a munkának. Menjek céges Caddyvel? :lol:

Pólus parkoló... ismeri mindenki, azért alakult ki. CindR tudom, h neked jó messze van, sajnos :cry:
a mait, esetleg holnapit nem is ott kéne megejteni, mert Új tagunk "bontós" Krisztián mondta, h 18ba lakik és szívesen jönne ő is ha ahhoz közel tennénk. Gondoltam a 17. kerületbeni Pesti úti nagy Tesco parkolójára. Sosem tellik meg, jó a beton, és hátul szépen el lehet beszélgetni.
Ki ismeri, ki mit szól ehhez? Írok is mindjárt Krisztiánnak. Akkor végül melyik nap lenne?

Feltétlenül érdekelne engem is a szervízkönyv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenképp hozd steve! Tényleg! Gondoltam arra, hogy az én Haynes-emet, meg akár a többiekét, ezt is beleértve, lefényképezhetnénk/bescannelhetnénk a lapjait és felrakhatnám a hasznol linkek letöltésekhez. A munkát nem sajnálom rá, csak.... Féltem a bőrőm. Meg....nak érte szerintem.
De hozd el mindenképp! Kiváncsi vagyok rá!
Újra élednek az új tagok :wink: Már 2 lány és most folyamatban még 2 tag. :lol: :lol:

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 máj. 06, 01:38 pm

CindR írta:Ma este 7-től éjfélig dolgozom. :(

Pampi, valamikor, ha összejön egy minitalin amin mindketten ott vagyunk, cserélünk ótót egy kis kör erejéig? :D Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy mit kéne tudnia ennek a motornak. Van egy olyan érzésem, hogy a már említett tüneteken kívül, most gyenge is az enyém.
Naná!!! 8) Én is kiváncsi vagyok a tiédre! Csak nekem az a baj, hogy én hétfőn, kedden, szerdán délelőttös vagyok ezért nagyon este nem tudunk találkozni mert 4-fél 5kor kelek reggel.... :s Tudod érettségi szünet és kihasználom az alkalmat, és megpróbálok keresni egy kis pénzt! :lol:

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 máj. 06, 01:41 pm

XVII.ker.-i tesco nekem tökéletes! És énsem tudok sokáig maradni!

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 06, 02:16 pm

Sajnos nekem fogalmam sincs,hogy merre van a pesti úti tesco,még sohasem jártam arra.:(
Én is kíváncsi lennék a Haynes-félére.
AE92 Gt-i

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 06, 02:50 pm

A legegyszerűbb. Örstől mész a Veres Péteren (tovább a Kerepesin) kifelé a városból. Akkor ott ahol még 4 sávos az első hévmegállónál van egy omw-kút meci .... Rákosfalva.
na ott jobbra elfordulsz. Az a keresztúri út. Végigmegy a Cegis mellett, éss egy nyíl egyenes úton mész mész mész. Sokáig. elmész vasló mellett is . A lényeg, h soha ne fordulj le, aztán a végén egy felüljáróról ahogy jössz le és vége lesz az útnak pont beletorkollik a tecsóba.
Tehát eltéveeszthetetlen. Nyíl egyenesen a Keresztúri út végéig
pont belemegy a tecsóba

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 06, 04:46 pm

Na akkor most jön valaki,vagy nem?Ha csak ketten leszünk,akkor nem sok értelme van.Jelezze ha jönni akar valaki Fél 6-6-ig!!!!
AE92 Gt-i

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 06, 04:50 pm

Akkor ma vagy holnap?
és hány órakor?

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 máj. 06, 06:00 pm

Hát még ma? :? :lol: :lol:


Válasz küldése