Monzai pályázással egybekötött autós kirándulás 2010.06.02.

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Lezárt
Szuti
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010 ápr. 08, 10:14 am
Monzai pályázással egybekötött autós kirándulás 2010.06.02.

Hozzászólás Szerző: Szuti » 2010 máj. 18, 05:47 pm

Tervezünk egy monzai kirándulást a nyár ottani utolsó nyílt napjára.Mi tavaly már voltunk,ha valamit érdekel a további infók itt:


http://www.tunexcom.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=33

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Monzai pályázással egybekötött autós kirándulás 2010.06.

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2010 máj. 19, 07:07 am

Szuti írta:Tervezünk egy monzai kirándulást a nyár ottani utolsó nyílt napjára.Mi tavaly már voltunk,ha valamit érdekel a további infók itt:


http://www.tunexcom.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=33
Én nem tudtam rájönni, hogy ez mi.
Tudnál írni a költségvonzatairól?
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Szuti
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010 ápr. 08, 10:14 am
Re: Monzai pályázással egybekötött autós kirándulás 2010.06.

Hozzászólás Szerző: Szuti » 2010 máj. 19, 04:52 pm

bubidisc írta:
Szuti írta:Tervezünk egy monzai kirándulást a nyár ottani utolsó nyílt napjára.Mi tavaly már voltunk,ha valamit érdekel a további infók itt:


http://www.tunexcom.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=33
Én nem tudtam rájönni, hogy ez mi.
Tudnál írni a költségvonzatairól?
3000km összesen ahogy mi tavaly voltunk.Olyan 25ezer ft a szállás a 2 éjszakára a garda tónál és a pályázás az 50 euró fél órára.Mi 1 órát mentünk tavaly,de iszonyat élmény az a pálya.A kaja meg a költõpénz az egyénileg amennyit viszel.Nagyon röviden ennyi.

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2010 máj. 19, 05:21 pm

A Garda-tónál már én is voltam. Leírhatatlanul gyönyörû!
Ha antiautóbuzi lennék, már amiatt is elmennék, azonban 90%, hogy nem lesz rá keret. Egyetem mellett ez még csak álom.

Gondolom, akkor már érdemesebb egy nyaralással egybekötni és ottmaradni 1-2 hetet.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Monzai pályázással egybekötött autós kirándulás 2010.06.

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2010 máj. 19, 05:59 pm

Szuti írta:
bubidisc írta:
Szuti írta:Tervezünk egy monzai kirándulást a nyár ottani utolsó nyílt napjára.Mi tavaly már voltunk,ha valamit érdekel a további infók itt:


http://www.tunexcom.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=33
Én nem tudtam rájönni, hogy ez mi.
Tudnál írni a költségvonzatairól?
3000km összesen ahogy mi tavaly voltunk.Olyan 25ezer ft a szállás a 2 éjszakára a garda tónál és a pályázás az 50 euró fél órára.Mi 1 órát mentünk tavaly,de iszonyat élmény az a pálya.A kaja meg a költõpénz az egyénileg amennyit viszel.Nagyon röviden ennyi.
Biztos jó lehet!
Kétlem, hogy az E11-el a pályára engednének. :wink: Majd ha lesz valami komolyabb verdám, talán...
Elõre is jó szórakozást!
Mindenképpen szeretnék olvasni egy beszámolót az eseményrõl, ha lehet!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Szuti
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010 ápr. 08, 10:14 am

Hozzászólás Szerző: Szuti » 2010 máj. 19, 07:10 pm

elvileg bármilyen autóval beengednek,csak az a lényeg,hogy megfelelõ mûszaki állapotban legyen.

Már 2 alkalommal voltam én is ott,de Monzában csak 1-szer és higyjétek el,hogy az én autóm is nagyon kevés oda.Amikor egy nyújtott kanyarban 160-nal megyek belsõ íven és egy audi rs6-os simán körbeautóz olyan 200 körül akkor azt gondolom mit is keresek itt,de mindenki normális,nem állatkodik és elviseli ha lassabb vagy a pályán és megoldja.

Nyaralással amiatt nem kötném én személy szerint össze,mert mostanság 2 alkalommal voltam olaszban és ha oda mennék,akkor lejjebb mennék valahova:-)

Csak akkor jön össze a dolog amúgy,ha többen is összegyûlünk.Tavaly 3 autóval mentünk,de most elkezdtünk júliusra szervezni egy Mugellót,de sajna nem lesz olyan nyílt nap,amin utcai autók is mehetnének így lemondtunk róla.Ami pedig van az csak ez a közeli idõpont Monzában.Szóval ha 2 autóval mennénk csak akkor sztem kihagyjuk most és rágyúrunk az augusztusi 2.japfestre angliába...Az is 1200km és élmények,túrának az is hatalmas:

http://tunexcom.org/

Itt vannak a mostaniról képek mint ahogy már belinkeltem és az augusztusi 2. felvonás plakátja szintén.


Lezárt